garnitur

  Elegancki mężczyzna powinien mieć świadomość, że wybór dobrze skrojonego garnituru to tylko połowa sukcesu. Niezwykle istotne są również dodatki, w tym buty do garnituru, które powinny idealnie komponować się z wizytowym strojem.

  W męskiej szafie powinien wisieć przynajmniej jeden garnitur. To oczywiście o wiele za mało dla eleganckiego mężczyzny, który lubi trzymać fason przy różnych okazjach. Sprawdźmy, ile właściwie kosztuje garnitur?

  Noszenie poszetki od zawsze kojarzyło się z elegancją i wyczuciem. Poszetka, czyli ozdobna chusteczka wkładana do zewnętrznej kieszeni marynarki męskiej uzupełnia strój i podnosi jego atrakcyjność. Układając poszetkę, warto kierować się nie tylko własnym gustem, ale także stylem pozostałych elementów stroju. Sprawdzamy, jak złożyć poszetkę i którą wybrać?

  By mężczyzna emanował elegancją, nie wystarczy tylko dobrze dopasowany garnitur. Ważne są jeszcze dodatki typu krawat, buty, skarpetki, no i koszula. Sprawdźmy, jak dobrać koszulę do garnituru.

  Czasem wystarczy postawić na minimalizm, by zachwycić. Taką metodę zastosowała Danuta Stenka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek z ogromnym dorobkiem artystycznym. Na gali Orłów 2021 pojawiła się w białym garniturze i wyglądała jak milion dolarów.

  Na weselach coraz częściej spotyka się zestawienie trampek z garniturem. Choć kiedyś takie połączenie byłoby nie do pomyślenia, dzisiaj jest modne i uznawane za szykowne. Sprawdź, jak dobrze prezentować się w takiej stylizacji.

  Jakie skarpetki do garnituru wybrać? To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn, którzy wybierają się na oficjalną uroczystość lub szykują stylizację na swój ślub. Jest to jeden z najmniejszych elementów garderoby, jednak nie można go lekceważyć. Dobrze dobrane skarpetki podkreślają atuty sylwetki.

  Premier Finlandii udzieliła wywiadu w modowym magazynie i wywołała skandal. Wszystko za sprawą sesji zdjęciowej, w której wystąpiła ubrana w marynarkę z głębszym dekoltem, ale bez stanika.

  Mężczyzna w garniturze kojarzy się z eleganckim i pewnym siebie człowiekiem sukcesu. Jak dobrać idealny garnitur? Jakich zasad przestrzegać? W Międzynarodowym Dniu Noszenia Garnituru kilku rad udzieliła stylistka Marta Pożarlik.

  Prawidłowa długość krawata to prawdziwe utrapienie dla niektórych mężczyzn. Wielu z nich wiąże go bowiem na nieodpowiedniej wysokości. Mimo, że nie wszyscy zauważają tego rodzaju szczegół, to według stylistów takie posunięcie należy do poważnego modowego faux pas.

  Joanna Maria Duraj wniosła do mody kolorowy powiew świeżości i tkaninę, która się nie gniecie. Stworzyła ją we współpracy z Włochami. Dlaczego tak późno zdecydowała się na realizację swoich pasji? Kto ją w tym wspiera? I kim są klientki, które kupują kolorowe garnitury?

  Gość Dzień Dobry TVN projektantka mody męskiej Emilia Korycka podpowiada, co powinien założyć mężczyzna, by wyglądać ładnie i elegancko. Czy jest coś, czego powinien unikać? Jaki kolor jest najbardziej uniwersalny dla garnituru?

  Róż kolorem sezonu, zwłaszcza po ostatniej niedzieli. Żona i córka jednego z kandydatów na prezydenta, podczas wieczoru wyborczego wiedziały jak zwrócić na siebie uwagę. Obie panie za różowe stylizacje zostały skrytykowane. Czy słusznie? W jaki sposób go łączyć, by nie wyglądał tandetnie, a kobieco i profesjonalnie? Czy cukierkowy kolor nadaje się do tego, by nosić go do pracy? Kilka wskazówek dała w Dzień Dobry TVN stylistka Monika Jurczyk.

  Okazuje się, że plotki o końcu serialu "Na Wspólnej" były mocno przesadzone. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przepytała Martę Wierzbicką na okoliczność wszędobylskich plotek. Marta wszakże została przyłapana w łóżku z... żonatym mężczyzną. Po jej kłopotach z narkotykami chyba nic już nas nie zaskoczy!

  Połączyła ich pasja do klasycznej elegancji. Kochają garnitury. Co dla nich znaczy być eleganckim? Czy szyją sobie ubrania na miarę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Romana Zaczkiewicza, Ireneusza Korzeniewskiego oraz Tomasza Milera ze Stowarzyszenia „But w Butonierce”. Czy są zamkniętą i elitarną grupą "modnisi" czy mężczyznami kultywującymi tradycje w modzie?

  Dodaje szyku i dystyngowania. Czy tradycyjny czarny ślubny garnitur to już przeżytek? W jakich kolorach mogą być jeszcze garnitury dla Pana Młodego? Bloger modowy Vanitar, czyli Olivier Waimea, w studiu Dzień Dobry TVN zaprezentował oryginalne i nietuzinkowe stroje dla Pana Młodego.