francuski styl

    francuski styl

    Urodziła się w latach 30. ubiegłego wieku, jednak inspirację dla milionów kobiet stanowi do dziś. Brigitte Bardot jest niewątpliwą gwiazdą francuskiego kina, a także ikoną mody. To ona zrewolucjonizowała kobiecą garderobę. 28 września obchodzi swoje 87. urodziny. Co jej zawdzięczamy? Sprawdziła to redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

    Jane Birkin to niepodważalna ikona francuskiego stylu, choć urodziła się... w Wielkiej Brytanii. Towarzyszka życia Serge’a Gainsbourga i matka uzdolnionych córek (Kate Barry, Charlotte Gainsbourg i Lou Doillon) ma 74 lata, jednak nie zwalnia tempa - niedawno wydała płytę. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o nowym albumie, a także o najważniejszych osobach swojego życia.

    Francuskie kobiety słyną z nienagannego stylu i figury. Wyznają zasadę, że piękno nie wymaga pieniędzy. Jak pogodzić się z upływającym czasem i ze zmianami, jakie zachodzą w naszym ciele? Co czyni kobietę piękną? O tym, jak poczuć się lepiej ze sobą dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz rozmawiała z francuską pisarką Mireille Guiliano.