flaczki

    Wegańskie flaczki z boczniakami to alternatywa dla klasycznej, tradycyjnej polskiej zupy zawierającej najczęściej wołowe żołądki pokrojone w paski. Jak zrobić pyszną wersję flaczków bez mięsa i innych produktów pochodzenia zwierzęcego? Sprawdź prosty przepis.

    David Angel, mister Kolumbii marzy, by stać się jednym z nas. Jak może to zrobić? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki postanowił go nieco przetestować;) Czy David potrafi wyrecytować inwokację? Czy umie zatańczyć krakowiaka i co sądzi o naszych polskich przysmakach - flaczkach i pierogach?

    Dziś w kuchni Dzień Dobry TVN Andrzej Polan gotował dania na weekend. Co najczęściej jedzą Polacy w sobotę i niedzielę? Oczywiście kurczaka! U nas w kuchi zapachniało dziś kurczakiem faszerowanym wątróbką i żurawiną oraz flakami po warszawsku, czyli z kurczaka i warzyw. Smacznego!

    Żurek, kiełbasa, bigos, kaszanka czy flaczki? Sycące, rozgrzewające, czy może monotonne? Jakie jest polskie jedzenie? Jakich potraw nigdy nie zjedliby? Zapytaliśmy o to kibiców, którzy przybyli na EURO 2012.