Filp Chajzer

  Filp Chajzer

  Agnieszka Jastrzębska wkradła się z kamerą za kulisy Sylwestra z TVN, aby sprawdzić jak wygląda nieoficjalna strona imprezy. Zobaczcie co pod sylwestrowymi kreacjami mieli: Patricia Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Rafał Brzozozwski, Igor Herbut, Anna Wyszkoni, Kasia Stankiewicz, Cleo, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół Kombii, Janusz Panasewicz i Olivier Janiak. Dowiecie się również: gdzie podziały się buty Prokopa, za co Chylińska przeprosiła Jastrzębską, kto dba o to aby kreacje Ani Wyszkoni idealnie na niej leżały i ile stylizacji przygotował na imprezę Olivier Janiak.

  W weekend w Dzień Dobry TVN gotowa na wszystko, a na pewno na miłość - Eva Longoria o swoim mężu. Następnie: miejsce Nowy Jork i wyjątkowa przewodniczka - co pokazała nam Edyta Herbuś? Oprócz tego Filip Chajzer i Czesław Mozil idą na podryw, Wojtek Łuszczykiewicz i Maja Włoszczowska przedstawiają swoje rodzeństwo. A my pijemy poranną kawę z Weroniką Książkiewicz - to Was postawi na nogi. Na program zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Jakoob ben Nistell przez siedem lat uchodził w Poznaniu za poważanego Rabina. Jednak jakiś czas temu, zupełnie przez przypadek, wyszło na jaw, że Jakoob ben Nistell to nie obywatel Izraela, a pochodzący z Ciechanowa Jacek Niszczota. Jak udało mu się oszukać całą gminę żydowską? Okazuje się, że w Polsce oszustów stawiających na błyskotliwą karierę nie brakuje... ;) W trop za farbowanymi lisami udał się aspirant Filip Chajzer.

  Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. Frekwencja? Blisko 50 procent. Wydawać by się mogło, że wybór prezydenta jest jednym z ważniejszych obowiązków patriotycznych. Dlaczego połowa z nas postanowiła nie skorzystać ze swojego przywileju obywatelskiego? Trendy są dwa. Jakie? Dowieść tego próbował dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Polacy. Mamy skłonność do narzekania. Na pytanie, na które Amerykanie najczęściej podpowiadają "wszystko dobrze", my najczęściej dopowiadamy "stara bieda". Joanna Rytter i Paweł Liber postanowili to zmienić. Jak dokonali tego, że porwali mieszkańców Krakowa do tańca? A Filip Chajzer zademonstrował pokaz tańca szczęścia na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie!