fan

    fan

    Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się na Wyspy Owcze by poznać Łukasza Cieślewicza - polskiego piłkarza grającego na Wyspach Owczych i syna pierwszego Polaka, który występował w tamtejszych klubach piłkarskich. A w studiu gościliśmy fanów piłki nożnej: Zofię Noceti - Klepacką, Radosława Majdana i Władysława Kosiniaka-Kamysza. Zobaczcie komu kibicują nasi goście i jak zaczęła się ich przygoda z kibicowaniem.

    Aleksander Walijewski jest fan Eminema od 15 lat. Gość Dzień Dobry TVN studiuje grafikę i reklamę, skąd więc pomysł na rzeźbiarstwo? Z czego wykonane jest popiersie? I czy Eminem widział już gipsową rzeźbę? Jakie Aleksander ma plany na najbliższą przyszłość? Kogo zamierza wyrzeźbić?

    Pan Janek to fan Dzień Dobry TVN i specjalnie dla nas napisał piosenkę. Piosenka wpada w ucho i spodobała się Marcinowi Prokopowi oraz Annie Kalczyńskiej. Kim jest Pan Janek i czy piosenka na cześć Dzień Dobry TVN stanie się przebojem? Dziękujemy Panie Janku!

    Żaden artysta nie ma chyba wierniejszych fanów niż Natalia Kukulska i Janusz Józefowicz. Ten ostatni od ponad dwudziestu lat spotyka wielbicieli musicalu „Metro”. Natalii fani zgotowali niezwykłą niespodziankę. W studiu Dzień Dobry TVN artyści opowiedzieli o miłości do fanów i miłości od fanów. Towarzyszyli im oczywiście najwierniejsi fani: Paweł Talaga i Dorota Czerwińska.