Euro 2012

  Euro 2012

  Pierwszy raz usłyszeliśmy o Oceanie, kiedy jej singiel „Cry Cry” zdobywał przebojem listy przebojów. W 2010 roku wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami” u boku Przemka Juszkiewicza. Nie pozwoliła nam długo na siebie czekać. Jej piosenka „Endless summer” została wybrana na oficjalną piosenkę EURO 2012. W kuchni Dzień Dobry TVN przygotowała wytrawne babeczki, kashi-sushi z kaszy oraz królika z buraczkowym kuskusem.

  Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdzał, co zostało po EURO 2012 oprócz autostrady i Stadionu Narodowego.

  Czy hiszpańscy piłkarze się obrazili? Komu dziękowali Włosi po wygranym meczu z Niemcami i kto inspiruje młodych projektantów? Wszystko to, dla Dzień Dobry Wakacje, sprawdziła Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdzał, jak bawią się Polacy, komu kibicują po klęsce polskiej reprezentacji i czy euro-emocje już definitywnie opadły?

  Jesteś zdrowa, lekarz mówi ci, że możesz mieć dzieci, a jednak nie zachodzisz w ciążę? Powodem może być psychiczna blokada! Gościem Dzień Dobry TVN była psycholog Anna Kędzierska, z którą rozmawialiśmy na temat niefizjologicznych powodów, dla ktorych czasami nie zachodzimi w ciążę. 30 proc. par starających się o dziecko nie może zajść w ciążę z powodu blokady psychicznej. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jakie czynniki wpływają na obniżenie płodności? Jak pokonać psychiczną barierę przed ciążą?

  Gościem Dzień Dobry TVN była piękna modelka Natalia Siwiec, najbardziej znana fanka Euro 2012, której zdjęcie, zrobione podczas meczu Polska-Rozsja, obiegło cały świat. Zjęcie Natalii w czerwonej, seksownej kolszulce z głębokim dekoltem opublikowano w Internecie... i stało się. Teraz dostaje mnóstwo propozycji współpracy. Na co dzień Natalia pracuje jako fotomodelka, a swoje życie dzieli pomiędzy Polską a Brazylią. Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich fanów urodziwej Natalii i Euro 2012 - fotomodelka wybiera się w najbliższy czwartek na mecz Czechy-Portugalia.

  Jak kibicuje babcia Kuby Błaszczykowskiego, na co narzekają żony angielskich piłkarzy i który z naszych piłkarzy jest najbardziej seksowny sprawdziła Agnieszka Jastrzębska.

  Mili, gościnni, dumni, honorni, pracowici czy może nijacy, nadużywający alkoholu, gnuśni i aroganccy? Jaki jest koń każdy widzi. Lecz jak postrzegają nas obcokrajowcy? To sprawdzili reporterzy Dzień Dobry TVN.

  Zespół taneczno-gimnastyczny „Lubelskie Czaderki” tworzą energetyczne emerytowane nauczycielki, urzędniczki i pielęgniarki. Co daje im taniec? Zobaczcie, jak cheerleaderki "50 plus" wspierają polską reprezentację podczas Euro 2012? W Dzień Dobry TVN dały popis swoich tanecznych możliwości! Zobaczcie, jak świetnie ruszają się Panie na emeryturze!

  Do Niemiec pojechała jako studentka, po to, by doskonalić język. W wieku 26 lat została doradcą Barbary Richstein i członkiem partii CDU. W studiu Dzień Dobry TVN pierwsza polska przewodnicząca Junge Union Havelland Katarzyna Dębicka opowiedziała o Angeli Merkel, o kobietach w niemieckiej polityce oraz o tym, jak prasa niemiecka pisała o nas jako o gospodarzach EURO 2012.

  Są odporni na stres, znają języki obce i nie boją się nowych wyzwań. Ponad 60 niepełnosprawnych wolontariuszy wyruszy w piątek na ulice miast gospodarzy mistrzostw by służyć pomocą miłośnikom piłki nożnej. Podczas Euro 2012 pomogą dotrzeć na stadion, skierują do najbliższego punktu medycznego, poinformują o najważniejszych atrakcjach turystycznych miasta.

  Zaczyna się Euro 2012 - piłkarskie święto i czas, w którym wszyscy kibice narażeni są na spore stresy związane z sukcesami i porażkami swoich drużyny. Z Andrzejem Nejmanem, Marią Rotkiel, Marcinem Mellerem i Radosławem Majdanem zastanawialiśmy się w Dzień Dobry TVN, jak postępować z kibicem w czasie mistrzostw.

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Rylik zdradziła, jak będą mieszkać piłkarze podczas Euro 2012. Czy będą opływać w luksusach czy raczej postawią na prostotę i skromność?

  W niedzielę, na stadionie w Sulejówku, gdzie podczas EURO 2012 będą trenować Rosjanie odbył się 14. finał "Coca Cola Cup". Kamery Dzień Dobry TVN towarzyszyły temu wydarzeniu.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśy: mamę Wojciecha Szczęsnego - Alicję Szczęsną, żonę Kamila Glika - Martą Glik oraz Dominikę Grosicką - żonę Kamila Grosickiego. Jak piłkarze reprezentacji Polski są postrzegani przez swoich bliskich? Czy za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta?

  Mistrzowie satyry i szejkowie Internetu, jak sami o sobie mówią, co zmieniło się u V-Unit od czasu "Kradzionego bitu"? - Przerasta nas nasza popularność, nie wiemy jak żyć - mówili Katarzynie Olubińskiej, która pojechała do Poznania, by spotkać się z nimi. Kogo pozdrowili w Dzień Dobry TVN? Posłuchajcie i oceńcie ich nowy utwór przygotowany specjalnie na Euro 2012!

  Za różnorodność, za przemianę, za tolerancję, za język, za bogatą historię, za waleczność. Bramkarz Maciej Szczęsny został ambasadorem akcji „Kocham Polskę za…”. W studiu Dzień Dobry TVN wspominał przeszłość polskiej piłki nożnej i "przepowiadał" jej przyszłość. Jak postrzega karierę swoich synów?

  Prezenter pogody Bartek Jędrzejak spotkał się na rogu Hożej i Marszałkowskiej z Katarzyną Borucką z Coca - Cola Polska. Jak działa energia kumulowana w genialnej maszynie i do czego wykorzysta ją Coca - Cola?

  Prosto z pola golfowego, były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek zdradził, czy przypadł mu do gustu nowy hymn polskiej reprezentacji i jak ocenia decyzję Franciszka Smudy i szanse polskiej reprezentacji?

  37 dni przed Euro 2012 Franciszek Smuda podał nazwiska 33 kadrowiczów. Do 28 maja, zgodnie z przepisami UEFA, selekcjoner musi zawęzić skład do 23 zawodników, którzy będą reprezentować Polskę na mistrzostwach. O dobre samopoczucie wyselekcjonowanej kadry, a przede wszystkim ich żołądki zadba wyjątkowy człowiek, prawdziwy artysta wśród kucharzy, Tomasz Leśniak. W kuchni Dzień Dobry TVN pokazał przedsmak tego, co zaserwuje naszym piłkarzom.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Jacek Stachursky zaprezentował utwór, który będzie zagrzewał do walki rzesze kibiców podczas Euro 2012. Czy wam też zrobiło się gorąco? Podoba się Wam ta piosenka? Ten utwór znajdzie się na płycie, która we wrześniu będzie dostępna w sprzedaży.

  Najwierniejsza fanka footballu razem z Sewerynem Krajewskim stworzyła hymn na Euro 2012 , by łączy kibiców, a piłkarzom dodawać otuchy! Z Marylą Rodowicz, na stadionie w Gdańsku, rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Rylik.

  Filip Chajzer szukał dziś sposobów na uniknięcie Europropagandy, która atakuje nas z każdej strony. Zobaczcie krótki przewodnik, w którym radzi, co zrobić, by o Euro 2012 w czerwcu NIC nie słyszeć!

  „Zwycięstwa smak” to tytuł najnowszego singla zespołu Feel, którego premiera odbyła się dziś na scenie Dzień Dobry TVN! Ta piosenka została przygotowana specjalnie na Euro 2012. Zespół wkrótce ruszy w trasę koncertową po USA. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  Podczas Euro 2012 na ulicach Miast Gospodarzy będą udzielać informacji na temat wydarzeń, komunikacji miejskiej i międzymiastowej, pomocy medycznej, atrakcji turystycznych. Właśnie wystartowała rekrutacja euro-wolontariuszy. Gościem Dzień Dobry TVN był Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji w PL.2012.