Emmanuelle Seigner

    Emmanuelle Seigner

    Córka Romana Polańskiego i francuskiej aktorki Emmanuelle Seigner - Morgane Polanski - tak jak rodzice - wybrała branżę filmową. Fach szlifowała w londyńskich Drama Centre i Central School of Speech and Drama oraz na planach filmowych i serialowych. Morgane zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o jej pracę i dzieciństwo. Jak zareagował jej ojciec, kiedy oznajmiła mu, że chciałaby zostać reżyserem? Czy fakt, że urodziła się w rodzinie związanej z filmem, pomaga jej funkcjonować w branży filmowej? Jak sobie radzi z presją bycia córką Romana Polańskiego?

    Jest francuską aktorką i piosenkarką, karierę w showbiznesie rozpoczęła jako modelka, a prawdziwą sławę na srebrnym ekranie przyniosła jej rola w filmie "Frantic". Na planie tego filmu poznała swojego przyszłego męża Romana Polańskiego. Zobaczcie wywiad Kingi Rusin z Emmanuelle Seigner!

    W weekend w Dzień Dobry TVN Emmanuelle Seigner zdradzi, dlaczego nie może żyć w Los Angeles, jak przebiega współpraca z mężem oraz jaki jest Roman Polański. W sobotę, w programie: już wkrótce na rynku ukaże się jedna z najbardziej oczekiwanych książek tego roku - „Między nami” Małgorzaty Tusk. Tylko u nas żona premiera opowie o tym, dlaczego podjęła decyzję o napisaniu książki, a także pokaże swoje wyjątkowe miejsca w Trójmieście. Ponadto: Anna Czartoryska zdradzi, dlaczego mówi po holendersku oraz opowie, jak dostała rolę w norweskim serialu.

    Na scenie Dzień Dobry TVN Magda Femme z piosenką "Serce i rozum", promującą płytę, która niebawem się ukaże na rynku muzycznym. Posłuchajcie i oceńcie! Podoba się Wam?