ekstremalne odchudzanie

  Według statystyk, ponad połowa nastolatków ma kompleksy na punkcie swojej sylwetki, a aż 70 proc. dziewcząt przejawia symptomy zaburzeń odżywiania. Jak w porę zauważyć takie problemy u swojego dziecka? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła psycholog Elżbieta Pięta oraz jej córka Ewa, która przez 12 lat chorowała na anoreksję.

  Kolejną osobą, która zgłosiła się do naszego cyklu "Odważ(e)ni jest Robert Kolarz, który schudł 60 kg, a swoją walkę z kilogramami przekuł w pasję. Jaką? Kiedy dotarło do niego, że waży zbyt dużo? Co obecnie jada? Czy korzystał z porad dietetyków? Jak zmieniło się jego życie po zrzuceniu wagi? Z Robertem spotkała się Dominika Gwit.

  Kiedyś była pulchnym dzieckiem, później otyłą nastolatką. Osiem lat temu postanowiła to zmienić i schudła aż 65 kilogramów! Od tego czasu utrzymuje wagę. Poznajcie 26-letnią Julitę Kowalską, bohaterkę kolejnego odcinka cyklu "Odważ(e)ni". Zobaczcie, jak bardzo zmieniło się jej życie i jak zareagowali na odchudzoną Julitę jej znajomi, przyjaciele i rodzina. Co myślicie o stylizacji, ktorą Julita przygotowała dla Dominiki Gwit?

  Kolejna bohaterka cyklu Odważ(e)ni Beata Kalinowska zrzuciła aż 75 kg! Dlaczego postanowiła schudnąć? Czy zawsze była pulchna? Jaki rozmiar nosiła przed odchudzaniem? Stosowała tylko dietę odchudzającą, czy zdecydowała się również na ćwiczenia? Panią Beatę odwiedziła Dominika Gwit.

  Kolejnym bohaterem cyklu Dzień Dobry TVN "Odważ(e)ni" jest Kamil Timoszuk. Bodźcem do walki z otyłością było przypadkowe spotkanie z pewną kobietą na białostockim rynku. Jak mówi, to był znak. Zaczął od opercji zmniejszenia żołądka. Ile czasu zajęło mu dojście do obecnej formy? Jak wygląda jego dieta? Czy dużo musi ćwiczyć, by utrzymać sylwetkę? I co się stało ze skórą po zrzuceniu 120 kg?

  Co wydarzyło się w życiu Tomasza Niklasa, bohatera cyklu Odważ(e)ni, że postanowił zrzucić kilogramy? U kogo Tomasz szukał pomocy? Kto mu teraz gotuje? Czy metamorfoza wpłynęła na jego charakter? Tomasza Niklasa, w rodzinnym Gdańsku, odwiedziła Dominika Gwit. Zobaczcie, jak wyglądają jego treningi.

  Kolejną bohaterką cyklu Dzień Dobry TVN "Odważ(e)ni jest Ania, która jeszcze rok temu kupowała ubrania w rozmiarze 52. O ile kilogramów jest dziś lżejsza, choć jej celem nie było odchudzanie? Jak bardzo musiala zmienić swoje menu? Dominice Gwit opowiedziała o tym, czy udało się jej zrealizować swoje marzenie i wziąć udział w maratonie?

  W kolejnym odcinku cyklu "Odważ(e)ni" Dominika Gwit spotkała się z Krzysztofem Kuśmierczykiem, który schudł aż 60 kilogramów. Co spowodowało, że postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni i przeszedł na dietę? O swojej niełatwej drodze do sukcesu Krzysztof opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Na naszej kanapie zasiadły też dietetyczka Agnieszka Piskała i Dominika Gwit, która schudła 50 kilogramów.