dyscyplina

  dyscyplina

  Sport kształtuje nasz charakter. Dlatego ważne jest, by zachęcić dziecko do uprawiania sportu już od najmłodszych lat. Przekonuje do tego Damian Janikowski, olimpijski medalistą w zapasach, który na salę treningową trafił w wieku 9 lat. Jak mówi, sport nauczył go dyscypliny i cierpliwości. Pamiętajmy jednak, by przy wyborze dyscypliny, dać naszemu dziecku wybór. Dlaczego?

  Małgorzata Rozenek w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że wychowując swoich synów powiela metody stosowane przez swoich rodziców. Jaką Małgosia jest mamą? W jej domu panuje dyscyplina czy raczej rozpuszcza swoich małych chłopców?

  Cezary Pazura może pochwalić się nienaganną, wysportowaną sylwetką. Jak aktor dba o formę fizyczną? I jak walczy z upływającym czasem? Z Cezarym rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mit bezstresowego wychowania odszedł do lamusa, gdyż okazało się, że nie zdaje ono egzaminu. Czy na jego miejsce wkroczy "pozytywna dyscyplina" propagowana przez naszych dzisiejszych gości: Annę Czechowską, Joannę Baranowską i Thuy Minh Dao? Na czym polega ta metoda wychowawcza i w jaki sposób pomaga rodzicom zrozumieć swoje dzieci, wspierać ich naturalny potencjał, wychowywać je na mądrych, pewnych siebie, odpowiedzialnych i wrażliwych dorosłych oraz, jak skutecznie radzić sobie z codziennymi trudnościami, takimi jak ubieranie się, wychodzenie z domu, sprzątanie, mycie zębów itp.?

  Wielu rzeczy nie wiecie jeszcze o prowadzącej program "Perfekcyjna Pani Domu" oraz jurorce "Bitwy o dom" Małgorzacie Rozenek! Na przykład tego, że Małgorzta Rozenek ukończyła szkołę baletową. Co ta szkoła jej dała? Czy gdyby miała córki, to posłałaby je do szkoły baletowej? W studiu Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek opowiedziała też o roli jurora w programie "Bitwa o dom".