Dorota Wellman i Piotr Kraśko

    Dorota Wellman i Piotr Kraśko

    Niedziela w Dzień Dobry TVN: Agnieszka Dygant - za co kocha "Listy do M"? A potem: to, za co kochamy Sylwestra Wardęgę. W co nas wkręci tuż przed Halloween? W programie także: Jerzy Kryszak z Kamilem o niezwyklej relacji ojca z synem i artysty z artystą. A potem: mistrz kierownicy rodzinnie - Kuba Przygoński na przejażdżce z żoną! Zaczynamy o 8:30. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Piotr Kraśko.

    W sobotę w Dzień Dobry TVN: w niesamowity muzyczny nastrój wprowadzi nas Kuba Badach, a atmosferę pełną emocji podkręci królowa kryminału Camilla Lackberg. W programie także: Eliza Rycembel i Michalina Łabacz. Jak w "Belfrze" grało się ze swoim profesorem Akademii Teatralnej Maciejem Stuhrem? Program poprowadzą: Dorota Wellman i Piotr Kraśko. Zapraszamy już o 8:00! :-)

    W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje prosto z Kołobrzegu duet, który gwarantuje sukces - Cezary Pazura u Machulskiego! W jakiej postaci powrócił legendarny Killer? W programie także: Staszek Karpiel-Bułecka na azjatycką i góralską nutę. A potem: rowerem wodnym przez Amazonkę! Porozmawiamy o braterskiej miłości, która pomogła przetrwać ciężkie chwile nie tylko w podróży. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30. Zapraszają: Dorota Wellman i Piotr Kraśko.

    W sobotę w Dzień Dobry Wakacje prosto z Kołobrzegu gorący letni klimat podgrzeje szalony duet: Ładocha i Chajzer! Czy przekraczanie granic wytrzymałości to jest to, co lubią najbardziej? W programie także: od 14 lat pod tym samym adresem - Tomala i Hryniewicz - czy dobrze im się mieszka na Wspólnej? A także: polskie kino ma ich twarz. Tylko u nas: Eliza Rycembel i Agata Trzebuchowska. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu: Doroty Wellman i Piotra Kraśko.