dorota rabczewska

  dorota rabczewska

  Kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Jej występy to połączenie teatru, musicalu i tradycyjnego koncertu. Jak fani oceniają trasę koncertową Dody oraz, jak ocenia ją sama piosenkarka?

  W niewlkiej wsi Libusza w województwie małopolskim powstanie stadion imienia Doroty Rabczewskiej. Dodę zapytaliśmy o to, czy zamierza regularnie odwiedzać tamtejszą drużynę sportową. Zobaczcie rozmowę Katarzyny Olubińskiej z Dodą na skype w Dzień Dobry Wakacje.

  Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z Dzień Dobry Wakacje w najbliższą niedzielę od 8:30! :)

  "Fly High Tour 2013" to nazwa trasy koncertowej, z którą Dorota "Doda" Rabczewska podróżuje po Polsce. Ile kosztuje zorganizowanie takich koncertów, kto wymyślił scenariusz i choreografię do występu i jak Doda dociera na Dodogaskar?

  Kontrowersyjna, zbuntowana i seksowna. Jej teledysk z raperem Focusem bije rekordy popularności w Internecie. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Dorota Rabczewska szerzej znana jako Doda. Opowiedziała o nowej płycie, kontrowersyjnym teledysku, powrocie do różowego, współpracy i kłótni z Focusem. Jak Doda umówiła się z raperem i czy dotrzymała obietnicy? Czy miała zagrać w "Wojnie polsko-ruskiej"? Czy Maja Sablewska będzie managerką Dody? O czym wolałaby nie mówić?

  Czy Doda to ulubiona gwiazda Agnieszki Jastrzębskiej? Za co ceni ją redaktor naczelna "Gali"? Dorota "Doda" Rabczewska wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu z prawdziwym lwem! Posłuchajcie, co powiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o tym, dlaczego uchodzi za bardzo trudną osobę. Czy to prawda, że ludzie boją się pracować z Dodą? Czy pali za sobą mosty? Czy potrafi wybaczać i, czy odbuduje przyjaźń z Nergalem?

  Rozróba w sklepie, broń i bijatyka. Wszystko to będziemy mogli zobaczyć w najnowszym teledysku Dody, który powstaje do utworu nagranego wspólnie z Wojciechem Alszerem - "Fokusem". Z kamerą Dzień Dobry TVN podglądaliśmy kulisy powstawania teledysku!