Dominika Gawęda

  Który look wybierasz?

  "To będzie wzruszające spotkanie po latach".

  Tego lata do Opery Leśnej powraca jedno z najbardziej rozpoznawalnych i oczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce - Top of the Top Sopot Festival. Impreza potrwa trzy dni i będzie relacjonowana na żywo w TVN. W studiu Dzień Dobry TVN gościli Paweł Rurak-Sokal i Dominika Gawęda z zespołu Blue Café oraz Dawid Kwiatkowski, którzy opowiedzieli o przygotowaniach do muzycznego wydarzenia.

  Zespół Blue Café przygotował dla fanów niespodziankę. 27 listopada ukazał się nowy album pt. "Koncert Świąteczny Blue Café i goście". Jest to nowa propozycja grupy muzycznej zrealizowana w prestiżowej Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej. Kogo usłyszymy na krążku? O tym opowiedzieli nam wokalistka Dominika Gawęda oraz Paweł Rurak-Sokal.

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN rozpoczęliśmy wyjątkowym wydaniem, w którym po raz pierwszy w historii pojawili się wszyscy prowadzący. Gościliśmy również gwiazdy, które zdradziły nam kulisy powstawania programu Dzień Dobry TVN. Jak swoją pierwszą wizytę w studiu Dzień Dobry TVN wspomina Magdalena Lamparska? Czy Natalia Nykiel stresuje się przed występem w naszym programie? Zobaczcie, co Sarsa, Wojciech Łuszczykiewicz, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gawęda i Pectus zdradzili na temat programu Dzień Dobry TVN dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  W poniedziałek zaczyna się rok szkolny. O tym, jak wspominają szkolne lata, czy pamiętają swój pierwszy dzień i czy bali się wywiadówek opowiedzieli nam - Artur Andrus, Wojciech Łuszczykiewicz, Dominika Gawęda i Joanna Jędrzejczyk. A Wy jak pamiętacie pierwszy dzień w szkole?

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje zespół Blue Cafe zaprezentował swój najnowszy utwór „Niebo”, który jest drugim, po "Między Nami", singlem promującym nadchodzący album grupy.

  Sylwester TVN to będzie wyjątkowe wydarzenie. Na scenie na Placu Bankowym zabrzmią największe przeboje polskich i zagranicznych gwiazd. Czy wyobrażają sobie one sylwestra poza sceną? Z Eweliną Lisowską, Dominiką Gawędą i Cleo rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Blue Cafe. Grupa zagrała utwór "Między nami". Singiel jest zapowiedzią kolejnej płyty grupy. Zespół będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć podczas tegorocznego sylwestra organizowanego przez TVN.

  Zespół Blue Cafe szykuje się do przyszłorocznego okrągłego jubileuszu. Na plan teledysku do piosenki promującej jubileuszowy album wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Zobaczcie, jak powstaje teledysk i, jak wygląda odmieniona Dominika Gawęda, która w lipcu tego roku wyszła za mąż. Co myślicie o jej metamorfozie? Jak zmieniło się jej życie po ślubie z Maciej Szczepanikiem, muzykiem z zespołu Pectus? Czy to prawda, że spodziewają się dziecka?

  Wokalistka zespołu Blue Cafe Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik z zespołu Pectus są zaręczeni już od roku. Przyszedł czas na ślub! Czy tajemnicza artystka uchyliła rąbka tajemnicy? Zobaczcie, co zdradziła dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hladkiemu.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Blue Cafe. Dominika Gawęda zaśpiewała piosenkę z nowej płyty "FRESHAIR CHILLOUT & CHILLI". Premiera albumu przewidziana jest na końcówkę listopada. Jak Wam się podoba utwór „You may be in love” w nieco innej aranżacji?

  Półnagie wokalistki w klipach to dziś już pewien standard. Czy nagie ciało ma na celu odwrócić uwagę od niekoniecznie dobrego utworu? Zgodzicie się z raperem Tomkiem Kleyffem, że "czego się nie dopowie, to się dowygląda"? Co o nagości na planie teledysku powiedziała nam wokalistka Dominika Gawęda? Czy trzeba pokazywać, póki ma się co pokazać?

  Jakiś czas temu Dominika Gawęda zrobiła sobie tatuaż. Czy coś symbolizuje? Czy artystka poprzestanie na jednym tatuażu? A jakie tatuaże ma na swoim ciele Paweł Rurak-Sokal? Z członkami zespołu Blue Cafe rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Media wieszczyły im rychłe rozstanie. Nic bardziej mylnego! Zespól Blue Cafe ma się świetnie i na przekór plotkom wydali nowa płytę! Dominika Gawęda i Paweł Rurak Sokal byli naszymi gośćmi w TVN Cafe. Kindze Rusin opowiedzieli o nowej płycie, która nosi znamienny tytuł „Freshair” oraz o tym, czy jak mówią plotki rzeczywiście są razem.

  Patrycja Markowska, Piotr Kupicha, Szymon Wydra, Dominika Gawęda, Artur Gadowski, Tomasz Szczepanik. Jak udaje im się utrzymać na rynku, czy żyją z "zaiksów" oraz jak radzą sobie w czasach digitalizacji muzyki?

  "Ósemko" to kolejny singiel promujący album Krzysztofa Zalewskiego: "Zelig", który ukazał się w 2013 r. To najbardziej nastrojowa piosenka z tej płyty. Wokalista zaprezentował ją na scenie Dzień Dobry TVN.

  Podobno zespół Blue Cafe właśnie się rozpadł. O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Dominikę Gawędę.

  W naszym modowym cyklu, Zosia Ślotała, tym razem prezentuje matkę i córkę, które projektują damską odzież. Te dwie kobiety udowadniają, że różnica pokoleń nie musi być przeszkodą, a matka z córką mogą ze sobą współdziałać. Zobaczcie ciuchy, które powstają w ich pracowni.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: mógł zostać górnikiem, albo piłkarzem! Został mistrzem - u nas: Jerzy Dudek kiedy był jeszcze małym Jurkiem. Następnie: Weronika Rosati "przepytuje" De Niro, Kline’a, Douglasa i Freeman’a. Oprócz tego: oni znają prawdziwy ”Przepis na życie” - w naszej kawiarence wszystkie gwiazdy serialu. Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Ostatnio gościli w naszym programie w 2011 roku, od tego czasu pochłonęła ich praca nad nową płytą. Niedawno świętowali swoje 15-lecie. Na naszej scenie zaprezentowali utwór, nad którym pracował Chris Geringer, realizator Rihanny i Lady Gagi. Czy zapowiada się nowy przebój?