dieta pudełkowa

  dieta pudełkowa

  Każdy, kto chociaż raz próbował schudnąć doskonale wie, że kluczem do mniejszej masy ciała jest ujemny bilans kaloryczny. To dzięki temu, że z pożywieniem dostarczamy nieco mniej energii, niż wynika to z potrzeb organizmu, cyferki na wadze zaczynają powoli osiągać coraz mniejsze wartości. Jednak nie zawsze wdrożenie oraz utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego jest łatwe. Z pomocą przychodzi wówczas dieta pudełkowa. Dlaczego catering dietetyczny jest w przypadku odchudzania pomocą nie do przecenienia?

  Diety pudełkowe od kilku lat cieszą się ogromnym powodzeniem kilkuset tysięcy Polaków. Nic dziwnego, że na rynku pojawia się wiele firm, które świadczą tego typu usługi - szacuje się, że jest ich już ponad 900. Do redakcji Uwaga! TVN zaczęły spływać dziesiątki maili od niezadowolonych klientów jednej z nich. Dlaczego?

  Dieta ma wpływ na wiele aspektów naszego życia, w tym na poziom ciśnienia tętniczego krwi. Nadciśnienie tętnicze należy do grupy chorób układu sercowo-naczyniowego i dotyka coraz więcej Polaków. Jak uregulować ciśnienie dietą? Co jeść, a czego unikać w codziennym jadłospisie?

  Dieta pudełkowa dla psa... Fanaberia ludzi z dużych miast czy po prostu zadbanie o swojego czworonożnego przyjaciela, kiedy sami nie mamy czasu przygotowywać mu posiłków? O nowej modzie na diety pudełkowe dla psów rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dieta "pudełkowa" to hit ostatnich czasów, i to nie tylko wśród celebrytów. Co faktycznie znajduje się w pudełkach dostarczanych codziennie rano pod nasze drzwi? W Dzień Dobry TVN Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz powiedział o wynikach kontroli miejsc zajmujących się produkcją i dystrybucją takich pudelek. Jak sprawdzić czy ich zawartość jest świeża i zdrowa?

  Na punkcie diety pudełkowej oszalało wiele osób. Co zawierają takie pudełka? A może tańsze jest przygotowanie własnych? O tym w Dzień Dobry TVN prowadząca cykl "(Ro)zważmy to..." Katarzyna Bosacka.