Dariusz Kordek

  Dariusz Kordek

  Uczniowie kończą właśnie rok szkolny i odbierają świadectwa. Ci którzy, którzy mają najlepsze wyniki w nauce, zobaczą na świadectwie czerwony pasek. Czy taki system wyróżniania uczniów to dobry pomysł? Czy dzieci muszą być najlepsze w każdej dziedzinie? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Izabelą Trojanowską, Justyną Suchecką i Dariuszem Kordkiem.

  Krzysztof Jarzyna to kultowa postać z filmu Olafa Lubaszenki. Jego pomnik stanął kilka dni temu w Szczecinie

  "W końcu przyszła ta chwila".

  Po 4 latach walki Dariusz Kordek dostał w końcu unieważnienie ślubu kościelnego. Czy razem Elizą planują już ślub kościelny? Wiedzą jak będzie wyglądał? Jak wygląda procedura unieważnienia? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Późne ojcostwo już nikogo nie dziwi, a dojrzały tata podobno ma wiele zalet. Dlaczego warto być dojrzałym ojcem? Jak doświadczenie i życiowa wiedza wpływają na wychowanie dziecka w późnym wieku?

  Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiedli: Karolina i Damian Janikowscy, Katarzyna i Krzysztof Jackowscy oraz Eliza Jędrzejewska-Kordek i Dariusz Kordek. Jak wspominają swoje śluby? Czy byli zestresowani w dniu ślubu? Czy mają jakąś receptę na udany związek?

  Przez ostatnie 5 lat liczba ślubów spadała, aż w końcu w 2014 roku zaobserwowano boom na zawieranie małżeństw. Czy to przypadek, czy tendencja? Czy małżeństwo wzmacnia związek? Z jakich powodów decydujemy się na zawarcie małżeństwa? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: tancerkę Izabelę Janachowską, aktora Dariusza Kordka i uczestniczkę Top Model Magdę Szulawiak-Turską.

  Kochały się w nim wszystkie koleżanki z klasy Marcina Prokopa. Ale Dariusz Kordek jest już od dawna zajęty, a teraz planuje kolejny ślub... tym razem kościelny ze swoją żoną Elizą Jędrzejewską.

  Pewien zagraniczny portal internetowy przeprowadził ankietę, w której ustalił 60 rzeczy, które najbardziej denerwują mężczyzn u kobiet. Między innymi to: palenie papierosów, zbyt mocny makijaż, nadużywanie solarium, plotkarstwo, wąsy, eksponowanie nadwagi, tłuste włosy, przechwalanie się, świecąca się twarz, bardzo długie włosy, długie tipsy, namalowane kreski zamiast brwi. Co jeszcze odstrasza mężczyzn od kobiet? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Joanna Heidtman, Dariusz Kordek oraz Michał Ogórek.

  Po premierze filmu dostawali nawet 10 tysięcy listów z propozycjami matrymonialnymi tygodniowo! :) Jak gwiazdy "Młodych Wilków": Dariusz Kordek, Jarosław Jakimowicz i Piotr Szwedes wspominają lata 90-te? Czy powstaną "Młode Wilki 3"?!

  Wielkimi krokami nadchodzi trzecia edycja "Top model". Od wiosny 2013 śledzić będziemy kolejne zamgania uczestniczek. Robert Kantereit nie czeka na nią z wypiekami na twarzy, ale - jak mówi - chętnie rzuci na nią okiem. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Marcina Tyszkę, fotografa i jurora programu „Top Model”, Annę Piszczałkę, finalistkę pierwszej edycji „Top Model” oraz Verę Suprunenko, finalistkę drugiej edycji. Czy "Top model" całkowie zmienił ich życie? Czy ich życie po programie to bajka?

  O marzeniach spełnionych i marzeniach jeszcze niespełnionych, o tym dlaczego warto marzyć i mieć marzenia, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli: uczestniczka Top Model Marta Szulawiak-Turska, aktor Dariusz Kordek, psycholog Piotr Mosak oraz aktorka Joanna Jabłczyńska. Czy każde marzenie da się zrealizować? O czym marzy Joanna Jabłczyńska?

  Tym razem Agnieszka Jastrzębska zabrała nas w strugi deszczu, czyli na premierę "Deszczowej piosenki" w teatrze Roma. Gwiazdy, które tem spotkała, zapytała o to czy lubią musicale. Który dziennikarz, zanim rozpoczął karierę w mediach, grał w musicalach? Ile razy Natalia Kukulska widziała "Deszczową piosenkę"? O czym marzy Rafał Maserak? Komu i czego zazdrości Anna Głogowska?

  Marcin Prokop wie, jak Dorota Wellman trafiła do telewizji, a jak trafili do niej siedzący dziś na kanapach goście Dzień Dobry TVN: Agnieszka Pilaszewska, Dariusz Kordek, Mateusz Damięcki i Anna Świątczak? Jak wyglądało ich życie zanim stali się sławni? W jakich filmach chciała grać Agnieszka Pilaszewska? Jakie były pierwsze kroki Anny Świątczak w zawodzie? Jakie koneksje ma Mateusz Damięcki?

  Spójrz na swoją teściową, a dowiesz się jaka będzie w przyszłości Twoja żona! Czy rzeczywiście z wiekiem upodobniamy się do swoich rodziców, przejmując ich cechy i zachowanie? Czy i za co lubimy nasze teściowe? Dlaczego warto zaprzyjaźnić się z teściową? O teściowych rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psychologiem Piotrem Mosakiem, dziennikarzem Rafałem, Bryndalem, aktorem Dariuszem Kordkiem i byłym hokeistą Mariuszem Czerkawskim.

  Czy ufacie swoim sąsiadom? Czy w każdej sytuacji możecie liczyć na ich pomoc? Powierzylibyście sąsiadowi opiekę nad mieszkaniem w czasie waszej nieobecności? Jak wyglądają Wasze relacje z sąsiadami? O relacjach z sąsiadami rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z pisarką Katarzyną Lengren, aktorem Dariuszem Kordkiem, właścicielką agencji aktorskiej Joanną Damięcką i socjologiem Markiem Troszyńskim.

  Dlaczego Ty, który pięknie tańczyłeś, odpadłeś? - pytała Dariusza Kordka w programie Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Aktor, którego jurorka Iwona Pavlović uważa za znakomitego tancerza, decyzją widzów odpadł wczoraj z programu "Taniec z gwiazdami". Czy odpadł, bo cieszył się mniejszą niż pozostali uczestnicy sympatią widzów?