czułość

  czułość

  Silna kobieta to pojęcie względne. W większości przypadków sprowadzane do fizyczności bądź stanu, w którym to postrzegane jesteśmy jako osoby odporne na wszelkie życiowe zawirowania. Czy kobieta silna nie może być wrażliwa, empatyczna i czuła? Czy nie ma prawa prosić innych o pomoc? Jak tak naprawdę powinniśmy interpretować tę definicję? O tym Nastazja Bloch rozmawiała z Katarzyną Kucewicz, psycholożką, psychoterapeutką i seksuolożką.

  Na planie Dzień Dobry Wakacje dochodzi do różnych sytuacji. Dzisiaj byliśmy na przykład światkami czułości wymienianych między Marcinem Prokopem i Czarusiem. Ach co to był za buziak! Bardzo soczysty ;)

  Dla niektórych przytulanie jest tak fajne, że są w stanie za nie płacić. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer wybrał się do pierwszego w Polsce salonu przytulania. Jak wyglądała jego pierwsza sesja? Jakie pozycje przytulania wybrał? Postanowił też sprawdzić, jak na tego typu czułość reagują przechodnie. Czy każdemu spodobał się "niedźwiedź" z Chajzerem?

  Święta to czas radości, miłości i odpoczynku w rodzinnym gronie. Nie zapominajmy też o naszych małych milusińskich. Im też od życia coś się należy;)

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop znalazł sobie nowy obiekt uczuć. Jest nim Jarosław Kuźniar. Wystarczy, że Jarek pojawił się w studio i... ich czułościom nie było końca. Co na to Dorota Wellman?

  Proszę, przepraszam, dziękuję to trzy proste słowa, o których powinniśmy zawsze pamiętać! Bycie miłym nic nie kosztuje, ... a Ty kiedy ostatni raz wyściskałeś swoją ekipę remontową? ;)