czapka

  czapka

  Na zewnątrz robi się coraz chłodniej, więc nadszedł czas, żeby rozejrzeć się za dodatkami, które są równocześnie ciepłe oraz stylowe. Czapki i szaliki mogą stanowić uzupełnienie stylizacji, a także być elementem, który przyciąga uwagę i dodaje nam charyzmy, a także radości w te szare zimowe dni. Jakie wybrać?

  Prowadzący Dzień Dobry TVN - Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik - martwią się o zdrowie nominowanego do Telekamery 2018 prezentera pogody Bartka Jędrzejaka, który zimą chodzi bez czapki. Bartku, nie chcemy byś się przeziębił!

  Wiele pań nie nosi czapek ze względu na fryzurę. Tymczasem rezygnacja z nakrycia głowy w chłodne dni jest ryzykowne, ponieważ można się przeziębić. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy fryzjera Dariusza Miłka, aby powiedział, jak nosić czapkę, aby po jej zdjęciu "włosy nie były jak stado dzikich rumaków rozpełzających się po prerii".

  Dziś Alicja Napiórkowska postanowiła zająć się tematem typowo jesienno-zimowym czyli czapkami. Jak prawidłowo dobrać nakrycie głowy do jej kształtu? Zobaczcie jakie proste, a jednocześnie efektowne sztuczki pokazała nasza stylistka.

  Tej zimy na ulicach królował niebieski baleron splendoru. Za chwilę jednak zrobi się cieplej. Co zastąpi gustowną niebieską kurteczkę i stanie się hitem modowym tej wiosny? Nieśmiertelny kołczan prawilności? Czapka "wpier...niczka"? Żupan popłochu - koniecznie z bawełenki miękkiej jak kaczuszka? A może mokasyny rozboju? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  W 1864 roku, na ulicy Chmielnej w Warszawie, powstał mały warsztat rzemieślniczy. Mimo perypetii, działa do dziś! Zobaczcie historię pracowni kapeluszy z tradycjami!

  Podgrzewające i bezprzewodowe wkładki do butów, pachnący miś do podgrzewania w kuchence mikrofalowej, czapka z brodą, w której można obrabować bank i pierścionek, dzięki któremu się chudnie. Jakie inne nietuzinkowe gadżety przyniósł do Dzień Dobry TVN Kuba Klawiter?