ćwieczenia

  ćwieczenia

  Ćwiczenie jogi w parach to szczególny rodzaj aktywności, który łączy w sobie tradycyjne asany z elementami akrobatyki. Ważną część treningu stanowi również masaż. Joga dla par jest doskonałym sposobem na wspólną aktywność fizyczną i pogłębienie relacji między partnerami.

  Alan Andersz w lutym 2012 roku uległ poważnemu wypadkowi. W czasie szarpaniny Alan został zepchnięty ze schodów w jednym z warszawskich klubów i uderzył głową o ciężką donicę. Doznał bardzo ciężkiego urazu głowy. Lekarze wieszczyli, że będzie warzywem. Okazuje się, że teraz nie może tylko pić alkoholu i... nurkować. Kiedyś lubił imprezować teraz jego życie przypomina życie buddyjskiego mnicha. W studiu Dzień Dobry TVN Alan opowiedział o odzyskiwaniu sprawności, walce o życie i przewartościowaniu rzeczywistości w obliczu śmierci.

  Jego udo wygląda jak nadgarstek Filipa. Jednak Mateusz Maga zdecydował się ćwiczyć na siłowni, by schudnąć. Ile ciśnie na klatę? Mateusz podobno otwiera szkołę tańca. Czy to prawda? Co połączy go z nową edycją "You Can Dance"? Czy nadal ciągle mylą Mateusza Magę z kobietą? I czy go podrywają? Filip Chajzer spotkał się z Mateuszem na siłowni. Jak reagują na niego w szatni?

  Czy można skutecznie schudnąć bez dietetyka, by uniknąć efektu jojo? Ile trzeba przetestować na sobie diet, żeby wreszcie trafić na tę odpowiednią, która pozwoli zrzucić nam zbędnie kilogramy? O tym, jak chudnąć się w domu, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z dietetyczką i psychologiem Agata Ziemnicką.

  Aby spalić tłuszcz - trzeba jeść! Paradoksalne? Ale działa! Do racjonalnego żywienia dorzucamy ćwiczenia aerobowe.W studiu Dzień Dobry TVN Ewa Chodakowska pokazała kilka ćwiczeń na mięśnie brzucha. Kobietą z którą dziś ćwiczyła Ewa była.... Robert Kantereit.

  Ćwiczenia we dwoje służą nie tylko spalaniu kalorii, ale tez zacieśnianiu więzi emocjonalnej. W studiu Dzień Dobry TVN trener personalny Szymon Gaś i dziennikarka oraz miłośniczka fitness Katarzyna Kępka przedstawili podstawowy zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem ciała współćwiczącego. Ćwicz z partnerem. Będziesz szczęśliwsza!

  Kilka minut dziennie prostych ćwiczeń wpływa pozytywnie nie tylko na nasz organizm, w tym na krążenie krwi i elastyczność kręgosłupa, ale i na zdrowie psychiczne oraz kreatywność w pracy. Zobaczcie, jak to robią specjaliści w godzinach pracy!

  Codziennie trenuje w Lesie Kabackim. Pan Antoni ma 91 lat. Swoją kondycją zawstydziłby niejednego 30-latka. Były żołnierz AK, walczył w Powstaniu Warszawskim. Jaki jest jego sposób na długowieczność? Kto go namówił, by swoje ćwiczenia rozpowszechniać w Internecie? Z Panem Antonim spotkała się Kinga Burzyńska. Zobaczcie ich wspólny trening!