ćwiczenia fitness

    ćwiczenia fitness

    Wygoda czy atrakcyjny wygląd? Do czego młodzi ludzie przykładają obecnie większą uwagę na siłowni? Czy modny strój sprawia, że lepiej się ćwiczy? Czy dla fitnessowych estetów istnieje takie określenie jak "za drogie"? O modzie w stylu fitness, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawialiśmy z Marcelą Chmielowską, reprezentantką Polski na Miss Universe 2015, modelem Michałem Baryzą i dziennikarką Pauliną Młynarską.

    Hanna Garboś i Grzegorz Płaczkowski, prywatnie życiowi partnerzy, zostali mistrzami świata w fitnessie. W Kanadzie odbyły się Mistrzostwa Świata w Fitness, w których Ona zdobyła złoty medal, a On srebrny. Na czym polega bikini fitness i co oceniają jurorzy? Jakie wyrzeczenia trzeba ponieść, by zajść tak wysoko w fitnessie? Czego nie wolno im jeść? I ile trzeba ćwiczyć, by mieć taką sylwetkę, jak Hanna i Grzegorz?

    Nie dość, że go pocałowała, to jeszcze kazała mu się rozebrać! Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer spotkał się z Sylwią Wiesenberg, której ćwiczenia fitness robią furorę w Stanach Zjednoczonych. Sylwia nie tylko pokazała Filipowi, "jak być fit na budżecie", ale także namówiła go do wykonania kilku ćwiczeń - przynajmniej na potrzeby felietonu. Czy Filip Chajzer wytrzymał tempo i jak odwdzięczył się Sylwii Wiesenberg? :-)

    Dawid Podsiadło na naszym czacie odpowie na Wasze pytania! Katarzyna Figura powie, dlaczego zmienia życie o 180 stopni, a Naomi Watts opowie, jak czuła się jako księżna Diana! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!