chirurg plastyk

    chirurg plastyk

    Operacja plastyczna nosa czasami może być wymysłem związanym z chęcią poprawy urody, a niekiedy przykrą koniecznością. Bez względu na motywację, decyzja o przystąpieniu do zabiegu jest niezwykle trudna. Jak się do niego przygotować i z czym trzeba się później zmierzyć? Oto historia, którą przeżyłam na własnej skórze.

    Oscar w światowej chirurgii plastycznej trafił do dra Jerzego Kolasińskiego. To pierwsza taka nagroda w Polsce, została przyznana za nowatorski sposób rekonstrukcji piersi. W naszym programie uhonorowany nią chirurg wyjaśniał, na czym polega ten zabieg. Czy jest szansa, że będzie dostępny dla większości pacjentek po mastektomii? Swoją historią dotyczącą operacji powiększenia biustu podzieliła się instagramerka Marietta Fiedor.

    Osoby, które zmagały się z dużą otyłością, po stracie wagi mają kilogramy wiszącej skóry. Czy jednym sposobem na powrót do normalnego wyglądu jest operacja usunięcia zbędnej skóry? Jakie są powikłania po takim zabiegu? Zapytaliśmy o to chirurga plastyka dra Marka Szczyta. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy również Agnieszkę Czerwińską, która schudła ponad 60 kg. Co musiała zrobić, aby jej skóra po odchudzaniu wróciła do formy.

    Dla Brytyjczyków ideałem piękna jest brunetka o brązowych oczach, wąskim nosie oraz pełnych ustach. Brytyjkom zaś najbardziej podobają się bruneci o niebieskich oczach, szczupłym nosie i średnio wypełnionych ustach. Które ze znanych osób są najbliższe tym ideałom? Czy gust Polaków jest podobny? Jakie są proporcje idealnej twarzy? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: chirurg plastyk Robert Chmielewski i postproducent zdjęć, grafik Tomasz Kozakiewicz. Kto jest dla Was ideałem piękna?