cheerleaderki

  cheerleaderki

  Widok energicznych i wysportowanych cheerleaderek większości z nas kojarzy się przede wszystkim ze scenami z amerykańskich filmów. Okazuje się, że marzenie o profesjonalnym dopingowaniu drużyn podczas meczów można z powodzeniem zrealizować także w Polsce. Zapewniają o tym członkinie zespołu tanecznego "Cheerleaders Gdynia", które odwiedziły Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o swojej pasji.

  Cheerleaderki z Cheer Angels na co dzień zagrzewają sportowców do walki o zwycięstwo. W tym roku dziewczyny z zespołu postanowiły pójść o krok dalej i chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W jaki sposób? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z Magdaleną Jaroszewicz, tancerką i instruktorką tańca oraz tancerkami Magdaleną Ptaszek i Marianną Sobczak.

  Do niedawna kibice drużyny GKS Tychy przychodzili na mecze jedynie dla hokeja. Od jakiegoś czasu uwagę fanów zimowego sportu przyciągają też cheerleaderki dopingujące hokeistów. Jaka jest ich rola podczas meczu? Na kim wzorują się cheerleaderki z Tychów? Z cheerleaderkami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Podczas trwających w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Zawodników dopingują piękne cheerleaderki z Gdyni. Ich występy nie spodobały się kapitanowi szwedzkiej reprezentacji, który uznał, że dziewczyny są uprzedmiotawiane. Czy Tobias Karlsson zagalopował się w politycznej poprawności? Czy słowa piłkarza uraziły cheerleaderki? Co mają mu do powiedzenia? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  O dzisiejszej pogodzie Bartek Jędrzejak a'ka Kuba Błaszczykowski - podobieństwo jest uderzające ;) opowiada z rogu ulicy Hożej i Marszałkowkiej. Bartkowki towarzyszą cheerleaderki z Zielonej Góry, które postanowiły nieco podkręcić temperaturę pod studiem. Czy im się udało?

  14 marca zespół Cheerleaders Gdynia wystąpi w przerwie meczu NBA: Washington Wizards – Sacramento Kings! Jadą tam na zaproszenie Marcina Gortata! Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN dziewczyny zgodziły się uchylić rąbka tajemnicy i pokazać fragment układu, który zaprezentują na parkiecie NBA.

  Na początku dziewczynki były bardzo zamknięte, ale potem stało się jasne, że cheerleading to ich żywioł. Monika Matusiewicz - trenerka cheerleaderek na wózkach - była gościem Anny Maruszeczko w "Zielonych drzwiach".

  Cheerleaders Flex Sopot rozgrzewają publiczność w czasie imprez sportowych. Są cenione nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Jak to się stało, że pojechały drugi raz do Stanów Zjednoczonych na zaproszenie polskiego koszykarza grającego w NBA - Marcina Gortata? I co tam robiły? O to zapytał dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer, który również wykorzystał okazję i zatańczył razem z zespołem.

  Tym razem z programu Projekt Runway odpadła Milita Nikonorow. Jak wspomina udział w programie? Czy nie zraziła się ostrą krytyką jury? Milita, od Jolanty Pieńkowskiej, dostała zadanie specjalnie. Miała stworzyć ubranko dla Mai - małej cheerleaderki. Jak jej poszło? Czy sprostała zadaniu? Zobaczcie!

  Zespół taneczno-gimnastyczny „Lubelskie Czaderki” tworzą energetyczne emerytowane nauczycielki, urzędniczki i pielęgniarki. Co daje im taniec? Zobaczcie, jak cheerleaderki "50 plus" wspierają polską reprezentację podczas Euro 2012? W Dzień Dobry TVN dały popis swoich tanecznych możliwości! Zobaczcie, jak świetnie ruszają się Panie na emeryturze!