Charlize Theron

  Charlize Theron

  Kinga Korta i Helena Deeds chciałyby zaistnieć na wielkim ekranie. Charyzma, wdzięk, luksus i przepych oraz trudne początki dorosłego życia. Ich historie to gotowy materiał na film. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl "Żony Hollywood" opowiedziały o wizji tego projektu. Poznaliśmy także kulisy ich przyjaźni. Koniecznie zobaczcie wideo.

  Chris Hemsworth jest znany przede wszystkim z roli Thora. Niedawno zagrał jedną z główny postaci w filmie Łowca i Królowa Lodu. O przygotowaniu do ról, miłości braterskiej i podejściu do baśniowych historii powiedział Annie Wendzikowskiej. Dziennikarce Dzień Dobry TVN zdradził, pod jakim względem Charlize Theron może dorównać każdemu mężczyźnie.

  Charlize Theron w filmie "Łowca i Królowa Lodu" ponownie wcieliła się w główną postać - Ravennę. Emily Blunt zagrała jej siostrę. Czy w prawdziwym życiu zdarza im się mówić do lustra? Film pokazuje, jak gonienie za pięknem może być szkodliwe. Poruszony temat jest obecnie bardzo aktualny. Jaki aktorki maja stosunek do piękna? Z Emily Blunt i Charlize Theron rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Emily Blunt i Charlize Theron zagrały w Łowcy i Królowej Lodu. Istotnym rekwizytem w filmie jest lustro. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska zapytała więc aktorki, czy w prawdziwym życiu zdarza się mówić do lustra. Cały wywiad zobaczycie w niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: zjawiskowa Charlize Theron o pięknie - tym wewnętrznym i zewnętrznym. Oprócz tego: wybitny pianista i przedsiębiorczy biznesmen - Stanisław Drzewiecki o swojej drugiej zawodowej pasji. A na koniec: Marcin Wyrostek o tym jak akordeonem podbić wielki świat. Bądźcie z nami o 8.30.

  Magdalena Mołek o Charlize Theron: "Nie dość, że jest kobietą idealną (...) to jeszcze jej niebywały talent, można obejrzeć wszystko w czym zagra". Zgadzacie się z naszą prowadzącą? Z aktorką, przy okazji premiery filmu "Mad Max", spotkała się Anna Wendzikowska. Co było, dla Charlize, największym wyzwaniem podczas pracy nad tą produkcją?

  W kinach można już zobaczyć szaloną komedię "Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie", w której główne role grają Charlize Theron i Seth MacFarlane. Aktor jest także autorem scenariusza do filmu, jego producentem i reżyserem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska zapytała go o to, jak wpadł na wszystkie szalone pomysły przedstawione w filmie, jak reaguje na komplementy i czy jest przygotowany na krytykę.

  Prosiliśmy Was o wysyłanie zdjęć "Śpiące piękności". Oto efekt. Jutro ktoś z Was otrzyma od nas plakat filmu "Czarownica" z podpisem samej Angeliny Jolie. Plakat wyślemy pani Marzenie Czerniawskiej :D

  Matthew McCoughnaughey bardzo schudł do roli filmie, w którym gra człowieka chorego na AIDS. Renée Zellweger musiała najpierw przybyć, a potem schudnąć do roli Bridget Jones. Co zrobił Robert De Niro, by zagrać we "Wściekłym byku"? Jak Charlize Theron oszpeciła się do roli w filmie "Monster"? Anna Wendzikowska opowiedział w Dzień Dobry TVN o tym, co aktorzy są w stanie zrobić, by dostać upragnioną rolę.

  Anna Wendzikowska zabrała nas w mroki średniowiecza, do świata Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków. W niezwykłej scenerii zamku Arundel, znajdującego się sto kilometrów od Londynu, spotkała się z aktorami występującymi w filmie "Królewna Śnieżka i Łowca": Kristen Stewart, Charlize Theron, Samem Claflinem, Chrisem Hemsworthem. To adaptacja klasycznej opowieści o walce dobra ze złem. Wybierzecie się na ten film do kina?

  Wypłynęła na burzliwe wody sławy dzięki roli w filmie "Monster". To dla niej z eterycznej blondynki musiała stać się arcyszpetną i odrażającą zabójczynią. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej opowiedziała, dlaczego nie boi się być brzydka, jaki ma stosunek do pieniędzy i sławy oraz o obronie praw kobiet.