buty sportowe

  Dobranie dobrej pary butów do specyfikacji sportu zapobiegnie powstawaniu bolesnych kontuzji. Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę podczas zakupu?

  Jak noszą je gwiazdy?

  Wypoczynek na łonie natury z roku na rok staje coraz popularniejszy. Aby móc w pełni czerpać radość z poznawania nowych miejsc, warto być dobrze przygotowanym.

  Trendy na wiosnę i lato 2021? Po raz kolejny na liście znalazły się sneakersy, czyli sportowe buty, które pokochały kobiety na całym świecie. Są nieodłącznym elementem codziennych stylizacji. A jakie będą modne w tym sezonie? Z czym warto je zestawić? Na te pytania w Dzień Dobry TVN odpowiedziała Marta Pożarlik, stylistka.

  Dzisiejsi fashioniści coraz bardziej stawiają na oryginalność. Chcą, by ich stylizacje były niepowtarzalne i inspirujące, co w świetny sposób umożliwia customizacja obuwia. Na czym ona polega? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Sneaker Boyz, czyli Dariusz Niedźwiedź i Piotr Dudek.

  W ostatnich latach miłość do butów sportowych ogarnęła tysiące osób, niezależnie od wykształcenia, pochodzenia ani grubości portfela. Z tego właśnie powodu Dawid Wawrzyszyn postanowił zrealizować film o niezwykłym hobby, jakim jest zbieranie sneakersów. O "TOOMANYKICKS" reżyser i producent opowiadał w Dzień Dobry TVN.

  Wiosna to czas, kiedy pogoda jest nieprzewidywalna i często pada deszcz. Jak modnie wyglądać podczas słoty? W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska pokazuje, co nosić tej wiosny. Czy w tym sezonie buty sportowe zastąpią szpilki? A co z parasolkami?

  Najpierw na salony trafiły buty sportowe, a teraz przyszedł czas na bluzy sportowe. Jak je nosić, aby wyglądać ładnie i elegancko? Czy bluza z nazwą firmy, która ją uszyła jest trendy? Czy mężczyzna powinien zakładać pod marynarkę bluzę? Stylistka Claudia Adaszewska przygotowała trzy stylizacje, w których główną rolę odrywają właśnie bluzy sportowe.