Bukowina tatrzańska

  Bukowina tatrzańska

  O dzisiejszej pogodzie Dorota Gardias opowiada z Bukowiny Tatrzańskiej. Co oprócz widoków, świeżego powietrza i Tatrzańskiego Parku Narodowego ujęło w Bukowinie naszą prezenterkę?

  Magda Gessler kocha góry, dlatego w Bukowinie Tatrzańskiej postanowiła otworzyć schronisko. Odwiedziła ją tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jak wygląda zaadoptowany przez restauratorkę dom i co można w nim zjeść.

  To był wyjątkowo ciężki rok dla Marioli, Zuzi i Mai Raczkowskich. Nasz wysłannik, Rafał Maślak, postanowił poprawić im humor. Zobaczcie, jaki "MISTERny Plan" wymyślił, by dziewczynki i ich babcia wspominały 2015 z uśmiechem na twarzy.

  Niedawno odbył się pokaz autorskiej kolekcji Tomasza Ossolińskiego, inspirowanej różnorodnością przyrody i bogactwem kultury Podhala. Po ciężkiej pracy nad kolekcją projektant regeneruje siły w Bukowinie Tatrzańskiej. Spotkał się z nim prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Kiedy kolekcja pojawi się w butikach Tomasza?

  Katarzyna Olubińska odwiedziała pisarkę Marię Nurowską w jej domu w Bukowinie Tatarzańskiej. Tym razem pisarka zaskakuje swoich czytleników nową powieścią... historyczną, o której opowiedziała naszej dziennikarce. jedym z bohaterów tej powiesci jest noblista Czesław Miłosz. Czy to prawda, że miał nieślubne dziecko?