Brzydula

  Brzydula

  Mimo początkowych rozterek Szymczyk w końcu wyjeżdża do Londynu, choć nie przychodzi mu to łatwo. Żegna się z rodziną i Ulą, do której po wsparcie przychodzi też zrozpaczona Ania. W domu czeka na nią teściowa, z którą za wszelką cenę próbuje się dogadać. Co jeszcze wydarzy się w odcinku?

  Julia Kamińska to aktorka, którą widzowie poznali w 2008 roku. Gwiazda wcieliła się wtedy w rolę Uli Cieplak, głównej bohaterki serialu "BrzydUla". Po długiej przerwie kultowa produkcja ponownie wróciła na ekrany telewizorów, a fani są zachwyceni. Mateusz Hładki postanowił porozmawiać z celebrytką na temat jej serialowej przemiany i życiowej metamorfozy. Jak się okazuje, gwiazda od 3 lat prowadzi swój własny biznes.

  Telekamery 2021 rozdane. W kategorii "Najlepszy prezenter pogody" bezkonkurencyjny okazał się Bartek Jędrzejak, doskonale znany widzom Dzień Dobry TVN. To oni w głosowaniu uznali, że złota statuetka powinna trafić właśnie do niego. W kategorii "Prezenter informacji" zwyciężył Piotr Kraśko, za "Osobowość telewizyjną" nagrodzono Przemka Kosakowskiego, a za najlepszy serial uznano "BrzydUlę2".

  Kultowy serial "BrzudUla" po 10 latach wraca na antenę. Przez ten czas zmienili się nie tylko bohaterowie, ale także wnętrza domu i firmy państwa Dobrzańskich. Kulisy pracy na planie zdradzili nam odtwórcy głównych ról Julia Kamińska i Filip Bobek. Aktorzy oprowadzili Kingę Burzyńską po planie i pokazali, jak w rzeczywistości wyglądają wszystkie pomieszczenia.

  "BrzydUla" to serial wyjątkowy. Zaczyna się tam, gdzie wszystkie inne opowieści się kończą – po napisach końcowych, i to dekadę po wielkim happy endzie. Jak szybko księżniczka może na nowo stać się Kopciuszkiem? Czy sformułowanie "żyli długo i szczęśliwie" jest dane na zawsze czy może tylko na moment? Serial wraca na ekrany już 5 października. Kulisy pracy na planie zdradzili nam odtwórcy głównych ról Julia Kamińska i Filip Bobek.

  Fani "BrzydUli" z coraz większym zniecierpliwieniem wyczekują powrotu swojego ulubionego serialu. Prace nad kultową produkcją idą pełną parą. W głównych rolach ponownie zobaczymy Julię Kamińską, Filipa Bobka oraz Małgorzatę Sochę. Odtwórczyni tytułowej postaci zdradziła, czy tęskniła za swoją bohaterką.