bolid

    bolid

    W Dzień Dobry TVN gościliśmy Natalię Kowalską, kierowcę wyścigowego oraz jej podopiecznych. Czy ten sport jest rzeczywiście niebezpieczny? Co czują rodzice, kiedy ich dzieciaki pędzą na torze wyścigowym z prędkością ponad 100 km/? Czy podczas treningów zdarzają się wypadki? Jakie trzeba spełnić warunki, by zostać kierowcą rajdowym?

    Waldemar Marszałek jest utytułowanym zawodnikiem sportów motorowodnych. Nie daleko pada jabłko od jabłoni, bo w ślady ojca poszedł teraz jego syn. Czyżbyśmy doczekali się kolejnego Roberta Kubicy, tyle że na wodzie? Wiele na to wskazuje, bo Bartek Marszałek to jedyny Polak, który zaczyna pływać na motorówce elitarnej klasy F1. Ile kosztuje wodny bolid, na którym pływa Bartek? Czy ojciec zazdrości mu tak luksusowej motorówki? Co o pasji syna myśli jego mama? I jakie plany na najbliższe miesiące ma sam Bartek?

    Formuła 1 na wodzie to najbardziej spektakularny sport wodny na świecie. Bolidy osiągają nawet 240 km/h. Wyścigi motorowodnej F1 rozgrywane są od 30 lat. W gronie najlepszych zawodników znalazł się również jeden Polak, Bartłomiej Marszałek. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: mistrz Waldemar Marszałek oraz jego uczeń - Bartłomiej Marszałek.