boisko

  boisko

  W szkole podstawowej w Czubrowicach nie ma warunków do przeprowadzania lekcji wychowania fizycznego z prawdziwego zdarzenia - "sala sportowa" zajmuje kawałek korytarza szkolnego, a z boiska szkolnego zrobiono parking. Postanowił to zmienić nauczyciel WF-u Tomasz Kozub. Dzięki jego staraniom szkoła znowu może mieć boisko szkolne. W jaki sposób zbiera pieniądze na ten cel? Czy ktoś mu pomaga?

  Michał Listkiewicz jest jedynym polskim sędzią piłkarskim, który miał okazję sędziować mecz finałowy Mistrzostw Świata. Studio Dzień Dobry TVN odwiedził dziś w towarzystwie swoich synów: Tomasza i Kajetana, którzy postanowili iść w jego ślady. Czy ojciec zachęcał ich do tego, czy wręcz przeciwnie? Czy arbiter może dostać czerwoną kartkę... w domu? :)

  Wielu fanów piłki nożnej myśli, że praca greenkeepera, czyli osoby dbającej o murawę jest prosta. Wystarczy skosić trawę i już. Tymczasem rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Do dzień Dobry TVN zaprosiliśmy greenkeepera Tomasza Klimzę i Kamila Prokopiuka z Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin, aby powiedzieli, ile kosztuje utrzymanie murawy, na jakiej trawie grają piłkarze, czym się różni trawa na polu golfowym i boisku piłkarskim.

  SiePomaga.pl to portal łączący ludzi, którzy chcą pomagać i tych którzy pomocy potrzebują. O społecznościowej pomocy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Agnieszka Nowik, która współtworzy portal i Michałem Pirógiem, który swoją współpracę z portalem zaczął od akcji pomocy małemu Frankowi. Ile akcji udało się już przeprowadzić na portalu?

  Powiększanie ust, biustu, plastyka, kosmetyczka - dziewczyny piłkarzy nie szczędzą na siebie funduszy. Natalia Czubaj - dziewczyna Macieja Rybusa, oraz Aleksandra Chlebicka - narzeczona Kuby Koseckiego. Jak długo są ze sobą i czy planują ślub? Co robią w wolnych chwilach, kiedy ich partnerzy wyciskają z siebie siódme poty na boisku?

  Była posłanka i były poseł - aktualne małżeństwo. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Jana Marię Rokitę i Nelly Rokitę. Opowiedzieli o tym, czy tęsknią za polityką, o snach o Donaldzie Tusku, Jarosławie Kaczyńskim i telewizji TVN. Czy myślą o powrocie do polityki?