Blue Cafe

  Blue Cafe

  Tego lata do Opery Leśnej powraca jedno z najbardziej rozpoznawalnych i oczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce - Top of the Top Sopot Festival. Impreza potrwa trzy dni i będzie relacjonowana na żywo w TVN. W studiu Dzień Dobry TVN gościli Paweł Rurak-Sokal i Dominika Gawęda z zespołu Blue Café oraz Dawid Kwiatkowski, którzy opowiedzieli o przygotowaniach do muzycznego wydarzenia.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Blue Cafe. Grupa wykonała utwór "Reflection", który pochodzi z albumu "Double Soul".

  Już 14 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie wystartuje "Top Of The Top Sopot Festival". O tym wyjątkowym wydarzeniu opowiedzieli nam w studiu Dzień Dobry Wakacje: Paweł Rurak-Sokal i Dominika Gawęda z zespołu Blue Cafe oraz Gabi Drzewiecka i Filip Chajzer, którzy poprowadzą koncert #iLove oraz koncerty jubileuszowe zespołów Bajm i Big Cyc podczas festiwalu. Jakie atrakcje przygotowali dla widzów organizatorzy i jakie gwiazdy będzie można tam usłyszeć? TOP OF THE TOP Sopot Festival 2018: 14-16 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie!

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje zespół Blue Cafe zaprezentował swój najnowszy utwór „Niebo”, który jest drugim, po "Między Nami", singlem promującym nadchodzący album grupy.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Blue Cafe. Grupa zagrała utwór "Między nami". Singiel jest zapowiedzią kolejnej płyty grupy. Zespół będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć podczas tegorocznego sylwestra organizowanego przez TVN.

  Zespół Blue Cafe szykuje się do przyszłorocznego okrągłego jubileuszu. Na plan teledysku do piosenki promującej jubileuszowy album wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Zobaczcie, jak powstaje teledysk i, jak wygląda odmieniona Dominika Gawęda, która w lipcu tego roku wyszła za mąż. Co myślicie o jej metamorfozie? Jak zmieniło się jej życie po ślubie z Maciej Szczepanikiem, muzykiem z zespołu Pectus? Czy to prawda, że spodziewają się dziecka?

  Wokalistka zespołu Blue Cafe Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik z zespołu Pectus są zaręczeni już od roku. Przyszedł czas na ślub! Czy tajemnicza artystka uchyliła rąbka tajemnicy? Zobaczcie, co zdradziła dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hladkiemu.

  Blue Café bierze udział w europejskiej trasie koncertowej Pasión de Buena Vista. Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal opowiedzieli nam o tym, niesamowitym, przeżyciu! Jak udało się zorganizować tę współpracę, i jak ona przebiega? Zespół spotkał się też z fanami na naszym czacie i ... wystąpił na scenie z utworem "Buena", którym podbili serca Kubańczyków!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Maja Ostaszewska o siostrzanej miłości. Następnie: Don Walsh, który zszedł na dno Rowu Mariańskiego! A na koniec zobaczycie, jak jak mieszka kobieta sukcesu. Joanna Przetakiewicz otworzy przed nami drzwi do swojego apartamentu. Zapraszamy także na czat z zespolem Blue Café. Bądźcie z nami od 8:00! :-)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Blue Cafe. Dominika Gawęda zaśpiewała piosenkę z nowej płyty "FRESHAIR CHILLOUT & CHILLI". Premiera albumu przewidziana jest na końcówkę listopada. Jak Wam się podoba utwór „You may be in love” w nieco innej aranżacji?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: na przykładzie doktora Domanasiewicza porozmawiamy o granicach w relacji pacjent - lekarz. Oprócz tego: Katarzyna Zielińska powraca w kolejnej części filmu, który pokochali Polacy. Następnie: rzadko mówi o sobie, a dla nas to zmienia - na naszych kanapach Piotr Fronczewski. Zobaczycie też wywiad Ani Wendzikowskiej z Kate Winslet! A na koniec będzie muzyczny czad, czyli czat z Blue Café oraz premierowa piosenka zespołu. Startujemy o 8.30! Bądźcie z nami!

  W najbliższą niedzielę spotkamy się z Blue Café. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykona premierowo utwór Buena Chillout, a na czacie zasiądą: Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal, by odpowiedzieć na Wasze pytania. Nie przegapcie tego!

  Jakiś czas temu Dominika Gawęda zrobiła sobie tatuaż. Czy coś symbolizuje? Czy artystka poprzestanie na jednym tatuażu? A jakie tatuaże ma na swoim ciele Paweł Rurak-Sokal? Z członkami zespołu Blue Cafe rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Blue Cafe pierwszy raz na scenie z nowym singlem "To Ty" promującym ich płytę "Freshair". Jak wam się podobał ich występ? Jesteście fanami zespołu, a może zadaliście jakieś pytanie na czacie? :)

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN dużo ciekawych informacji! Edyta Górniak o swoich dalekich podróżach! Czy na nowej płycie będzie słychać egzotyczne inspiracje? Sławomir Sulej - o tym, jak będąc na drugim planie, zawsze grać pierwsze skrzypce. A także: wracamy do sprawy i spadku, które poruszyły Polaków. Na naszej kanapie - żona syna Violetty Villas. A na scenie Dzień Dobry TVN wystąpi zespół Blue Cafe. Zapraszamy o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  Media wieszczyły im rychłe rozstanie. Nic bardziej mylnego! Zespól Blue Cafe ma się świetnie i na przekór plotkom wydali nowa płytę! Dominika Gawęda i Paweł Rurak Sokal byli naszymi gośćmi w TVN Cafe. Kindze Rusin opowiedzieli o nowej płycie, która nosi znamienny tytuł „Freshair” oraz o tym, czy jak mówią plotki rzeczywiście są razem.

  "Ósemko" to kolejny singiel promujący album Krzysztofa Zalewskiego: "Zelig", który ukazał się w 2013 r. To najbardziej nastrojowa piosenka z tej płyty. Wokalista zaprezentował ją na scenie Dzień Dobry TVN.

  Ostatnio gościli w naszym programie w 2011 roku, od tego czasu pochłonęła ich praca nad nową płytą. Niedawno świętowali swoje 15-lecie. Na naszej scenie zaprezentowali utwór, nad którym pracował Chris Geringer, realizator Rihanny i Lady Gagi. Czy zapowiada się nowy przebój?

  W najbliższą niedzielę, 31 września, zespół Blue Cafe wystąpi na scenie Dzień Dobry TVN! Bądźcie z nami od 8:30! Weekendowy program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Każdy zna jej przebój "Dmuchawce, latawce, wiatr". Już w sobotę, na scenie Dzień Dobry TVN, Urszula zaprezentuje całkiem nowe brzmienie. Jakie? Oglądajcie nas w sobotę koniecznie od 8:30!