blog modowy

  blog modowy

  Paulina Będźmirowska "Mom.wife.woman", Marta Zawiślańska "Da_midays" i Katarzyna Pytel "Pani Ekscelencja". Każda z nich ma kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów w mediach społecznościowych. Mówi się o nich wschodzące gwiazdy blogosfery. Jak same mówią, to nie jest ciężka praca, trzeba jedynie poświęcić jej czas i sumienność. Co im daje prowadzenie Instagrama?

  Jan Adamski od dwóch lat prowadzi blog o modzie męskiej. Internauci doceniają go - przede wszystkim - za barwny styl. 63-letni bloger udowadnia również, że by dobrze wyglądać, nie trzeba wydawać dużych pieniędzy. Od kiedy Pana Jana interesuje moda? Kto robi mu zdjęcia na bloga? I jak 63-letni bloger ocenia styl polskich mężczyzn? Jan Adamski odwiedził studio Dzień Dobry TVN razem ze swoją żoną Małgorzatą.

  Katarzyna Przydryga od czterech lat prowadzi bloga o modzie dziecięcej. Jej praca została dostrzeżona przez globalne, luksusowe marki odzieżowe. Ostatnio z propozycją współpracy do Pani Katarzyny odezwała się firma, którą nazwiskiem sygnuje sama Kim Kardashian. Na czym będzie polegała rola polskiej blogerki? I kiedy zobaczymy pierwsze efekty?

  Jessica Mercedes, jedna z najpopularniejszych polskich blogerek została dostrzeżona przez światowe media na paryskim tygodniu mody. Czy zainteresowanie przełożyło się na konkretne propozycje współpracy? Co zrobiło na niej największe wrażenie w Paryżu? Czy Jessica nie boi się tego, że moda na blogi w końcu przeminie? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Zapytał ją o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Olivia Panajotow prowadzi wraz z mamą bloga. Zamieszczają na nim zdjęcia ukazujące je we własnych stylizacjach. Powiedziały nam, jak narodził się pomysł na bloga i w jakim celu go stworzyły. Zobaczcie, kto je wspiera przy realizacji marzeń.

  Kasia Tusk - fotografka i autorka najpopularniejszego modowego bloga w Polsce, a prywatnie córka przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Ostatnio napisała książkę, w której dzieli się swoimi sposobami na to by zawsze wyglądać stylowo. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Uli Chincz udzieliła swojego pierwszego w życiu wywiadu telewizyjnego. Podczas rozmowy powiedziała o swojej pasji do fotografii, pracy nad blogiem i... Zobaczcie.

  Sara Boruc zdradziła nam, jak jej mąż ją wspiera. Czy Artur Boruc chce, by Sara stworzyła własną kolekcję ubrań? Jak reaguje na negatywne komentarze na temat swojej żony? Która prowadząca Dzień Dobry TVN zachwyca się urodą Sary Boruc i do kogo ją porównuje?

  Bardzo prestiżowy miesięcznik Vanity Fair co roku organizuje konkurs na najlepiej ubranych i najbardziej stylowych ludzi świata. W tym roku jedną z docenionych osób została Polka Klaudia Adaszewska. Jak to się stało, że redaktorzy magazynu Vanity Fair dowiedzieli się o jej blogu? Czy rzeczy, które Klaudia prezentuje na swoim blogu są jej autorstwa? Kto robi zdjęcia do bloga? Czy Klaudia wzoruje się na innych blogach? Zapytaliśmy o to Klaudię i Patrycję Adaszewskie, które gościły w Dzień Dobry Wakacje. Gratulujemy wyróżnienia.

  Zakochała się w jego dłoniach. Jak się poznali niewidomy finalista "Mam Talent"- Paweł Ejzenberg i Joanna - teraz też Ejzenberg? Czym ujęła go Joanna? Jaki prezent dał Joannie? Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? W studiu Dzień Dobry TVN szczęśliwi zakochani opowiedzieli o swojej jeszcze bardziej szczęśliwej miłości.