Bilguun Ariunbaatar

  Bilguun Ariunbaatar

  Bilguun Ariunbaatar "właśnie wyruszył w jedną z najpiękniejszych podróży swojego życia". Świeżo upieczony tata ma już za sobą "szok ojcowski", pierwszą kąpiel i naukę przewijania. Jakim ojcem chciałby być Bil, co uważa za największe wyzwanie jakie go czeka? No i oczywiście: Gratulujemy!

  Na naszej scenie wystąpił dziś zespół Lavina, w którego skład wchodzą m.in. Bilguun Ariunbaatar i Mateusz Banasiuk. Jak to się stało, że Panowie zaczęli razem grać? Czy muzyka to jedynie odskocznia, czy planują wielka światową karierę muzyczną? Zobaczcie co powiedzieli w rozmowie z Kinga i Bartoszem oraz o czym rozmawiali z naszymi widzami na czacie!

  Studio Dzień Dobry TVN odwiedził Bilguun Ariunbaatar ze swoją narzeczoną Izabelą Liebert. Za kilka miesięcy Bilguun zostanie ojcem. Jak się poznali i czym ujęła Bilguuna Izabela? Czym zajmuje się jego narzeczona? Nad czym teraz pracuje Bilguun? Dorocie i Marcinowi, w naszej kuchni, opowiedzieli o swoim związku, planach na przyszłość, pracy, a także przyrządzili kaczkę nadziewaną chałką, sałatki i dmuchany amarantus z kaszą kukurydzianą.

  W środę w Dzień Dobry TVN: niezwykłe spotkanie z Nadine - domyślilibyście się, że to robot? Co jeszcze potrafi oprócz miłej rozmowy? Następnie Maja Sablewska - jakie niedoskonałości widzi w sobie kobieta, która zmienia życie innych kobiet? Oprócz tego Zosia Ślotała komentuje i dementuje informacje, które pojawiają się w mediach o jej rodzinie. A Bilguun Ariunbaatar gra u Jandy i szykuje się do najtrudniejszej roli w swoim życiu. Bądźcie z nami o 8.00!

  Zuza, Agnieszka, Paulina i Bilguun, czyli zespół Shemoans na scenie Dzień Dobry TVN. To ostatni występ Bilgunna Ariunbaatara z zespołem. Dlaczego rozstaje się z Shemoans? Czy nie sprawdził się w roli wokalisty? Co teraz będzie robić? W Dzień Dobry TVN Shemoans ogłosił casting na wokalistę! Jeżeli chesz śpiewać w zespole, masz tylko siedem dni, by się zgłosić. Co musisz zrobić?

  Na naszej scenie Bilguun Ariunbaatar i Shemoans w piosence „Addicted to love”. Tym utworem Bilguun i Shemoans włączyli się w akcję pomocy chorym dzieciom "Music For Life". Podoba się Wam ta piosenka?