bicie rekordu

    bicie rekordu

    Dzieci z Chełma postanowiły pobić rekord Polski we wspólnym odtańczeniu cha-chy. Jak się do tego przygotowywały? Ile osób biło rekord? Sprawdził to prezenter pogody Maciej Dolega. Sam także dał pokaz tańca. Jak mu poszło? ;) Zobaczcie, dlaczego prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop nazwał Maćka "spawaczem" :)

    Jędrzej Dobrowolski jest rekordzistą Polski w speed ski, czyli w zjeździe na krechę. Jego rekord wynosi 242,261 km/h. W najbliższych zawodach Speed Masters w Vars we Francji będzie próbował zbliżyć się do rekordu świata (252,632 km/h). W Dzień Dobry TVN wytłumaczył nam zasady tego sportu oraz powiedział o przygotowaniach do startów i niebezpieczeństwach, jakie czyhają na trasach. W studiu gościliśmy również konsultanta biznesowego Miłosza Brzezińskiego, który w obrazowy sposób wyjaśnił, skąd u Jędrzeja skłonność do takiego ryzyka. O swoich doświadczeniach z jazdą na krechę opowiedział także Bartek Węglarczyk :)

    Ewa Chodakowska ma przed sobą kolejne wyzwanie. Postanowiła pobić rekord. Jaki? Komu rzuciła wyzwanie? Czy przejmuje się opiniami ludzi, którzy twierdzą, że nie ma odpowiednich kwalifikacji, aby trenować innych? Z Ewą Chodakowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.