avon

    avon

    W ramach wspólnej akcji TVN i Avon "Piękna i Niezależna" wizażystka Agnieszka Klimowicz-Prądzyńska pokazała, jak dojrzałe kobiety powinny się malować. Dlaczego kobiety w tym wieku powinny stawiać na płynne konsystencje kosmetyków? Jak dbać o świeżość makijażu w ciągu dnia? Z wizażystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

    W ramach wspólnej akcji TVN i AVON „Piękna i niezależna” szukamy kobiet, które postanowiły zmienić swoje życie, wziąć los w swoje ręce i zawalczyć o niezależność i piękno. W kawiarence zaś radzimy, jak czuć się i pięknie na co dzień. Zdaniem makijażystki Agnieszki Klimowicz–Prądzyńskiej, humor możemy poprawić sobie makijażem. Jak powinny malować się na dzień i na wieczór dwudziestolatki? Skorzystajcie z rad makijażystki AVON.

    Rozpoczynamy wspólną akcję Avon oraz TVN „Piękna i Niezależna”. Chcemy pokazać, że bez względu na wiek kobiety potrafią być piękne, niezależne, silne i potrafią zmienić swoje życie o 180 stopni! Dzisiaj naszym gościem była, ambasadorka firmy AVON, Justyna Steczkowska – kobieta, która jest wzorem dla wielu kobiet w Polsce oraz, istny żywioł - Paulina Młynarska, dziennikarka.