Audiofeels

  Audiofeels

  Na scenie Dzień Dobry TVN Audiofeels zaprezentował utwór zespołu Kings of Leon - "Sex On Fire". Piosenkę w wykonaniu polskiej grupy będzie można usłyszeć podczas koncertu „The Best Of Rock in Symphony”.

  Robią kariery i realizują się zawodowo, mimo że na co dzień są w cieniu nazwisk swoich drugich połówek. O kim mowa? O członku zespołu Audiofeels Patryku Ignaczaku, partnerze życiowym dziennikarki Dzień Dobry TVN Anny Wendzikowskiej, i aktorze Jacku Kopczyńskim, który jest mężem wokalistki Patrycji Markowskej. Powiedzieli nam o swoich planach i relacjach z partnerkami.

  Właśnie ukazał się ich nowy album pt. "Świątecznie", zawierający aranżacje polski kolęd. Specjalnie dla naszych widzów wykonali, pochodzący z tego krążka, utwór "White Christmas". Na scenie Dzień Dobry TVN: AudioFeels!

  Zespól Audiofeels specjalnie dla Dzień Dobry TVN wyśpiewał najpopularniejsze polskie kolędy: "Anioł pasterzom mówił", "Pójdźmy wszyscy do stajenki" i " Jezus malusieńki".

  W programie "Mam Talent" wystąpią dziś jako gwiazda wieczoru, a my, w studiu Dzień Dobry TVN, gościliśmy 3/8 zespołu Audiofeels. Opowiedzili o Normandii oraz o tym, jak podbijają świat, w Polsce pozostając nieco cichszymi.

  Audiofeels właśnie wrócili z Nowego Jorku, gdzie wygrali prestiżowy konkurs zespołów a cappella - Harmony Sweepstakes A Cappella Festival. Zostali zwycięzcami tego konkursu jako pierwszy zespół z Europy w całej jego 28- letniej historii. Wygrana pozwoli im na udział w wielkim finale, który odbędzie się w San Rafael. Nagrodą dla zwycięzców będzie kontrakt na nagranie płyty w USA. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o wrażeniach z podróży i swoim amerykańskim śnie.

  Zespół Audiofeels zakwalifikował się do prestiżowego konkursu wokalnego „Sweepstakes Harmony” w Nowym Jorku. Nagrodą dla zwycięzcy będzie kontrakt płytowy, oczywiście nagrany w USA. Marcin Illukiewicz, Jarosław Weidner, Bartek Michalak, Patryk Ignaczak byli gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Czy spodziewają się zostać zwycięzcami tego konkursu?

  Niedługo premiera nowej płyty formacji AudioFeels. Dwupłytowe wydanie będzie zawierało covery oraz autorskie utwory zespołu. W studiu Dzień Dobry TVN AudioFeels wykonali utwór „You came close”, a fani zespołu mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami w kawiarence TVN Cafe.

  Katarzyna Olubińska spotkała się w „Przystanku Komorze” koło Szczecinka z zespołem AudioFeels. To miejsce, gdzie artyści mogą poświęcić się pracy, ale też i odpoczynkowi na łonie natury. Zespół pracuje właśnie nad materiałem na swoją nową płytę. Jak wygląda życie AudioFeelsów na odludziu?