Artur Gadowski

  Artur Gadowski

  Niedawno IRA rozpoczęła świętowanie 30-lecia swojego istnienia na rynku muzycznym. Grupę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby podsumowali te lata. Czy kiedykolwiek zdemolowali jakiś hotel? ;) Muzycy wyglądają bardzo dobrze. Czy to za sprawą higienicznego trybu życia? ;) Kiedy możemy spodziewać się ich ostatniej płyty w wersji winylowej?

  Patrycja Markowska, Piotr Kupicha, Szymon Wydra, Dominika Gawęda, Artur Gadowski, Tomasz Szczepanik. Jak udaje im się utrzymać na rynku, czy żyją z "zaiksów" oraz jak radzą sobie w czasach digitalizacji muzyki?

  Patrycja Markowska i Artur Gadowski. Ten rockandrollowy duet spotkał się na scenie nie po raz pierwszy. Co ich tak naprawdę połączyło? Czym teraz zaskoczą fanów? Kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyła im podczas rejestracji koncertu w czasie wspólnej trasy.

  Jej klubowa trasa koncertowa zakończyła się sukcesem, a płyta zdobyła status złotej. Teraz w przerwie między koncertami wydaje swój kolejny singiel, nagrany w duecie z Arturem Gadowskim. Na scenie Dzień Dobry TVN Patrycja Markowska w duecie z Arturem Gadowskim wykonała utwór "Ocean".

  Najnowsza płyta zespołu "Golden Life" własnie trafiła na sklepowe półki. Na płycie "AQQ" znajdziecie największe przeboje zespołu w wersji akustycznej. Gościnnie zagrali z nimi m.in.: Muniek Staszczyk, Robert Gawliński i Artur Gadowski. Zespół "Golden Life" wykonał na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Helikopter". Podoba się Wam?