Anna Wedzikowska

  Anna Wedzikowska

  Hugh Grant po raz pierwszy został ojcem będąc już po pięćdziesiątce. W ciągu kilku lat dorobił się pięciorga dzieci z dwiema partnerkami. Ma dwoje dzieci ze swoją chińską partnerką Tinglan Hong i dwójkę ze szwedzką producentką telewizyjną Anną Elisabet Eberstein, która spodziewa się ich kolejnego dziecka. Zobaczcie, co Hugh Grant powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Ani Wendzikowskiej na temat swojego ojcostwa.

  7 lipca na ekrany kin wejdzie "Volta", najnowsza komedia Juliusza Machulskiego, w której zagrała plejada polskich aktorów, wśród nich, w epizodycznej roli, Cezary Pazura. W jakiej postaci powrócił legendarny Kiler? Dlaczego zgodził się zagrać epizod? Jak wspomina swoją pracę na planie Kilera? Czy zawsze chciał być aktorem komediowym? Za co podziwia aktora Cezarego Żaka? Do czego Pazura namawia Machulskiego? Z Cezarym Pazurą spotkała się dziennikarka Anna Wendzikowska.

  Emma Stone to amerykańska aktorka znana z filmu "Służące", "Niesamowity Spider-Man" i "Birdman". Własnie zagrała w filmie "La La Land", który zdobył 7 Złotych Globów i jest typowany na triumfatora oscarowej gali. Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Jakie to uczucie zagrać w najlepszym filmie roku? Czy, kiedy Emma Stone pracowała razem z Goslingiem na planie, miała poczucie, że robi coś wyjątkowego? Czy kiedykolwiek walczyła o role? Ile aktorka przygotowywała się do tej roli?

  Gladiator, Robin Hood, John Nash z "Pięknego Umysłu". Teraz wcielił się w rolę Noego. Czy praca przy tym filmie była wyczerpująca? Czy miał moment załamania na planie? O wolnej wolni, peregrynacji człowieka, predestynacji, fluktuacjach losu, etyce Russell Crowe opowiedział Annie Wendzikowskiej.

  Yvonne Strahovski to australijska aktorka z polskimi korzeniami. Urodziła się w Sydney w rodzinie polskich emigrantów. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z nią przy okazji promocji filmu "Ja, Frankenstein". Ile wspólnego ma ekranizacja filmu z pierwowzorem Frankensteina z 1818 roku autorstwa Mary Shelley? Dlaczego nie zgodziła się zmienić swojego polsko brzmiącego nazwiska?

  1 września po raz kolejny obędzie się w Warszawie Wielki Mecz: Politycy kontra gwiazdy TVN. W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy trzech "naszych": Sebastiana Wątrobę, Grzegorza Kajdanowicza i Mikołaja Roznerskiego. Dlaczego warto kupić bilety na ten mecz? Kto wystąpi w drużynie polityków?

  Tobey Maguire najbardziej znany jest z filmu na podstawie komiksu Stana Lee i Steve'a Ditko - Spider-Man. Carey Mulligan partneruje mu w filmie na podstawie książki Francisa Fitzgeralda. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórcami ról w filmie"Wielki Gatsby".

  Największą popularność przyniosła mu rola Froda w filmie "Władca Pierścieni". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Elijahem Woodem przy okazji premiery filmu "Tupot małych stóp 2 ", w którym aktor użycza swojego głosu. Czy aktor w dzieciństwie czuł się odmieńcem? Czy jest porywczy i cyniczny?