Anna Komorowska

  Anna Komorowska

  W pierwszej turze wyborów prezydenckich nieoczekiwanie dla wielu wygrał Andrzej Duda. Druga tura nie jest łatwa dla Bronisława Komorowskiego, dlatego postanowiły go wesprzeć dzieci, które do tej pory nie angażowały się w politykę. Czy film z poparciem zaskoczył Państwa Komorowskich? Czy dzieci pary prezydenckiej planują coś jeszcze? Jak ważne jest wsparcie najbliższych dla kandydata na najwyższy urząd w państwie? W Dzień Dobry TVN gościliśmy Panią Prezydentową Annę Komorowską.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN duże emocji! Dostarczają nam ich zawsze polscy pięściarze, a co dopiero ich dziewczyny! Oprócz tego Dorota Wellman - kto jej poda wodę w naszym programie i czy Kuba Wojewódzki dotrzyma obietnicy? A także Pani Prezydentowa Anna Komorowska o sile rodziny - w małych i wielkich sprawach. Weekend z nami jeszcze się nie skończył! Bądźcie z nami jutro od 8.30!

  Jakie życzenia świąteczne ma dla widzów Dzień Dobry TVN Pierwsza Damy RP Anna Komorowska i Agnieszka Jastrzębska? Czego życzy politykom Marcin Prokop? Komu nie chce składać życzeń Dorota Wellman?

  Grzegorz Kasdepke to autor książek dla dzieci. Milusińscy uwielbiają historie wymyślone przez niego. Z okazji Mikołaja jedna z jego bajek - "Przetwory. Opowieść pasteryzowana na mokro" została wydana na płycie. Co znajduje się na CD? O czym jest bajka? Kto brał udział w nagraniu płyty? Jaka jest recepta na pisanie poczytnych bajek? Grzegorz Kasdepke był gościem Dzień Dobry TVN.

  Wiele osób zostawia przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia na ostatnią chwilę. A jak jest w przypadku gwiazd i pary prezydenckiej? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Anna Komorowska, Kayah, Ania Rusowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krzysztof Cugowski, Stanisław Sojka

  1 czerwca ogrody Pałacu Prezydenckiego zamienią się kolorowy plac zabaw. W ten sposób Prezydent Bronisław Komorowski wraz z małżonką Anną Komorowską chcą uczcić Dzień Dziecka. Gośćmi honorowymi prezydenckiej pary będą oczywiście dzieci. Nie zabraknie też gwiazd i ekipy Dzień Dobry TVN i naszych specjalnych wysłanników: Marcina Sawickiego i Kingi Rusin. Bądźcie z nami w najbliższą niedzielę od 8:30!

  Agnieszka Jastrzębska zaprasza na wycieczkę! Z okazji Bożego Narodzenia do świątecznie przystrojonego Belwederu zaprosiła nas Pierwsza Dama, Anna Komorowska. Jak Wam się podobają bombki wykonane przez prezydenta? :)

  Specjalnie dla widzów Dzień DObry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się jak wyglądają święta w domu Kingi Preis, Haliny Mlynkovej, Edyty Olszówki, Urszuli Dudziak, Anny Dereszowskiej, Katarzyny Grocholi, Małgorzaty ostrowskiej-Królikowskiej i Doroty Gardias oraz jak do świąt przygotowała się para prezydencka!

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, które przybyły do Pałacu Prezydenckiego, o to jak będą spędzać Święta Bożego Narodzenia. Jakie plany na święta ma Natalia Kukulska, Halina Mlynkova, Edyta Bartosiewicz i Artur Żmijewski? Jak wyglądają święta w Pałacu Prezydenckim - o tym Pierwsza Dama Anna Komorowska.

  4 czerwca, w Dniu Wolności, Prezydent RP Boronisław Komorowski odznaczył artystów, ludzi kultury i biznesu, takich, którzy potrafią korzystać z wolności. Jak to odznaczenie przyjęli: Katarzyna Noskowska, Kayah, Chris Niedenthal i Henryka Krzywonos? Co o tym święcie powiadziała Agnieszce Jastrzębskiej Pierwsza Dama Anna Komorowska?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na świąteczny koncert do Pałacu Prezydenckiego. Rozmawiała z Pierwszą Damą RP Anną Komorowską o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia i o tym do kogo, w tym roku będą wysyłane szlachetne paczki. W tym koncercie wzięła udział piosenkarka Ania Dąbrowska, która spodziewa się drugiego dziecka. Jak znosi ciążę i czy zna już płeć dziecka?