Anna Kerth

  "Ze mną się nie napijesz?" - takie pytanie można usłyszeć na prawie każdej imprezie. Po kilkukrotnym jego usłyszeniu niektóre osoby ulegają, bo albo mają dość namolnego znajomego, który ma problem ze słuchem, albo nie chcą być uznane za niegrzeczne. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy psychoterapeutę Roberta Rutkowskiego, dziennikarza Michała Migałę i aktorkę Annę Kerth, aby poradzili naszym widzom, jak skutecznie odmówić, kiedy nie ma się ochoty na alkohol lub przyjęło się już go tyle, że wystarczy. "

  Nie od dziś wiadomo, że życie w akademiku jest pełne atrakcji. Jak życie w domu studenckim wspominają lekkoatleta Tomasz Majewski, aktorka Anna Kerth i dziennikarz Faktów TVN Paweł Płuska? Kto z nich uciekł z akademika? Gościliśmy ich w Dzień Dobry TVN.

  W mediach co i raz pojawiają się informacje o ciążach gwiazd i celebrytów. Ostatnio głośno jest o stanie błogosławionym księżnej Kate. Skąd bierze się zapotrzebowanie na tego typu informacje? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką show-biznesową Agnieszką Jastrzębską, modelką Kamilą Szczawińską i aktorką Anną Kerth. Bulwersuje je to, że dziennikarze publikują informacje na temat ciąż znanych mam? Czy same obnosiły się ze swoimi ciążami? C

  Jak uruchomić się z samego rana, żeby nie zabrakło nam energii w trakcie całego dnia pracy? Kilka prostych ćwiczeń zaprezentowała nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Anna Kerth. Zobaczcie jak wykonać "ślimaczka", "oklepywanie", "uziemienie" i "ósemki". Kto z Was ćwiczy codziennie rano?

  Filip Chajzer i Ula Chincz sprawdzili kiedy powinna nam się zapalić czerwona lampka gdy zatrudniamy ekipę remontową i ... jakie mogą być efekty kiedy inwestor chce za dużo zaoszczędzić. A w studiu Dzień Dobry TVN Anna Kerth, Izabela Trojanowska i Jarosław Kret opowiedzieli nam swoje "przygody remontowe". Czy remont jest rzeczywiście prawdziwym sprawdzianem dla związku?

  Przy wigilijnym stole nie potrafimy oprzeć się pokusie poruszania tematów prowadzących do awantur. Dlaczego tak się dzieje? Jak pogodzić się z rodziną po świątecznej kłótni? Rozmawialiśmy o tym z gośćmi Dzień Dobry TVN: psycholog Małgorzatą Ohme oraz aktorkami Anną Lucińską i Anną Kerth.

  Wiele par staje, po ślubie, przed dylematem, jak zwracać się do teściów. Czy powinniśmy mówić: "mamo i tato", czy może zwracać się po imieniu? O tym, jak każe nam postępować w tym wypadku obyczaj, jak ta sytuacja wygląda w innych krajach i, kto powinien wyjść z inicjatywą opowiedziała nam dr Irena Kamińska-Radomska, trener etykiety biznesu. A jak sprawa wygląda "w praktyce" zdradzili nam Anna Kerth i Jarosław Jakimowicz.

  Wraca moda na długie włosy u mężczyzn. Czy jednak każdy może pozwolić sobie na ich zapuszczenie? Kiedy mężczyzna powinien obciąć długie włosy? Zapytaliśmy o to goszczące w Dzień Dobry TVN panie: aktorkę Annę Kerth, dziennikarkę Barbarę Pasek i stylistkę Marlenę Grześnik. Zobaczcie, który z panów na co dzień mający długie włosy: Radek Majdan, Michał Szpak, Piotr Rubik i Piotr Starak lepiej wyglądałby z krótkimi włosami.

  89% z nas twierdzi, że marnuje czas w pracy! Ile czasu tygodniowo poświęcamy na zajęcia niezwiązane z pracą i czy prawdą jest, że to nie kawka, papierosek, pogaduszki i "fejsik", ale "czynności związane z wykonywaniem obowiązków zawodowych" są najczęstszą przyczyną spadku wydajności pracowników? O tym, czy z marnowania czasu w pracy może powstać coś kreatywnego, rozmawialiśmy z Karolem Paciorkiem, twórcą internetowym, Anną Kerth, aktorką i Moniką Zakrzewską, doradcą planowania kariery.

  Ania Kerth uwielbia gotować i jeść, choć to drugie wymaga od niej kilku wyrzeczeń ze względu na nietolerancję. Łosoś na parze, zupa grzybowa z kluseczkami, piernik - sami zobaczcie, jak łatwo i prosto przygotowuje się takie potrawy, gdy ma się w kuchni urządzenie Philips Multicooker. Skorzystajcie z naszych przepisów!

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzajak, w gorących i wrzących termach w Uniejowie, spotkał także Olę Mikołajczyk i Katarzynę Galicę.

  "Na Wspólnej" to nie jedyny adres, pod którym możemy spotkać znaną i lubianą aktorkę, Annę Kerth. Edynburg, stolica dumnych Szkotów, to miejsce, któremu oddała swoje serce. Ania zaprosiła dziennikarza Dzień Dobry TVN Andrzeja Sołtysika na sentymentalny spacer po najważniejszych dla niej miejscach. Zdradziła także, jak udało jej się zdobyć nominację do prestiżowej nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej w kategorii "najlepsza aktorka". Zobaczcie, jak wyglądały pierwsze kroki uzdolnionej Gdańszczanki w stolicy Szkocji.