Anja Orthodox

  Anja Orthodox

  Jak radzą sobie kobiety w, zdominowanym przez mężczyzn, świecie muzyki rockowej? Czy denerwują się gdy usłyszą od kogoś "grasz jak facet"? Jakiej muzyki słuchają ich dzieci? Gośćmi Marcina Mellera i Magdy Mołek były Anja Orthodox, Małgorzata Tekiel i Aleksandra Kasprzyk.

  Płyta "Zwierzaki - bez chłopaków dla dzieciaków" to album, który powstał z potrzeby serca. Dochód ze sprzedaży tej płyty zostanie przekazany na rzecz Fundacji SOS Wioski Dziecięce. Tej szczytnej akcji głosu użyczyli: Magdalena Różczka, Paulla, Katarzyna Bujakiewicz, Aneta Todorczuk-Perchuć , Iza Kowalewska, Joanna Dark, Anja Orthodox, Ania Guzik, Katarzyna Pakosińska oraz Maria Niklińska, która na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę "Kangur Alex Hop".

  "To co najlepsze jeszcze przed nami"- tak mogą powiedzieć optymistyczni 30 - latkowie. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: psycholog Anna Kędzierska, aktor Dariusz Jakubowski, wokalistka Anja Orthodox oraz kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc i podeszli analitycznie do zagadnienia wieku i jego następstw. Czy szczęście dorosłych optymistów może jednak skończyć się po 40.?

  Jak być rodzicem idealnym? Jak, będąc rodzicem, nie popełniać błędów wychowawczych? Czy idealny rodzic to taki, który całkowicie poświęca się dziecku? Jakimi rodzicami są Anja Othodox, Waldemar Obłoza i Żora Korolyov? O tym rozmawialiśmy z nimi w Dzień Dobry TVN, a o komentarz poprosiliśmy psychologa dziecięcego Aleksandrę Piotrowską.

  Jak czuje się kobieta bez makijażu? Jak wyglądają "panie z telewizji" bez makijażu? Dlaczego nie lubimy patrzeć na niedoskonałe, naturalne twarze? Namówiliśmy kilka znanych osób do tego, by pojawiały w studiu Dzień Dobry TVN bez makijażu. Nie było łatwo, ale udało się! Odważna Maja Popielarska, Monika Jaruzelska, Anja Orthodox i Michalina Manios przyjęły nasze zaproszenie. Zobaczcie gwiazdy bez makijażu, bez maski!