amerykańska produkcja

  amerykańska produkcja

  Anna Prus, popularna aktorka filmowa i teatralna, zagra główną rolę w amerykańskim filmie. Jak wyglądał casting? Czy wymagał od niej specjalnych przygotowań pod względem językowym? W jakiej obsadzono ją roli? Aktorka zagrała też w kilku rosyjskich filmach. Czym różni się praca na planie rosyjskiej a amerykańskiej produkcji. Czy ma w planach emigrację na stałe? Anna o swoich planach zawodowych opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  W Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do amerykańsko-polskiej produkcji filmowej w reżyserii M. Coolidge. O czym będzie opowiadać fabuła filmu "Miłość, wojna i muzyka"? Kogo zobaczymy w obsadzie filmu? W jaką postać wcieli się Małgorzata Kożuchowska? I jak współpracuje jej się z amerykańską ekipą?

  "Nie tylko Hollywood ma obsesję na punkcie starzenia się, to nasz współczesny swiat" - powiedziała Blake Lively. W filmie "Wiek Adaline" wciela się ona w postać, która wskutek wypadku przestaje się starzeć. Co jeszcze gwiazda zdradziła w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską? Cały wywiad zobaczycie już w tę sobotę. Bądźcie z nami!

  Do polskich kin wchodzi film "Avengers: Czas Ultrona". Anna Wendzikowska spotkała się z Jeremy Rennerem, który gra Sokole Oko i Chrisem Evansem - filmowym Kapitanem Ameryką. Czy jest coś, czego boją się aktorzy? Czy tak jak grani przez nich bohaterowie, Jeremy i Chris również prywatnie potrafią pracować w zespole, a może są typowymi indywidualistami? I czym dla aktora jest poczucie bezpieczeństwa? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN.

  Do kin wchodzi kolejna cześć kultowej sagi "Avengers". Z tej okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórcami dwóch nowych ról, Aaronem Taylorem-Johnsonem i Elizabeth Olsen. Jak ekipa filmowa przywitała nowych członków załogi? Jak oni czuli się na planie? Jak wypracowali relację, jaka miała połączyć ich w pracy nad filmem?