Alicja Myśliwiec

  Alicja Myśliwiec

  15 dni festiwalowych, pełnych wrażeń i kilkadziesiąt filmów z całego świata. Tegoroczna edycja Mastercard OFF CAMERA przybrała inną formę hybrydową. Między 11 a 25 września filmy możecie oglądać na platformie Player.pl. Co składa się na program festiwalu?

  Już 27 kwietnia startuje w Krakowie 11. NETIA OFF CAMERA. W ramach festiwalu odbędzie się także kolejna edycja Canal+ SerialCon – wydarzenia poświęconego wyłącznie serialom. Co dla fanów seriali przygotowali organizatorzy? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: rzecznik prasową festiwalu Alicję Myśliwiec i dyrektora Kanałów Filmowych Platformy NC+ Jakuba Szurmieja. Jak to się stało, że seriale stały się takie popularne?

  Goście z całego świata, najciekawsze filmy roku, najwyższe nagrody w tej części Europy. Już 27 kwietnia rusza festiwal Netia Off Camera. O tym co nas czeka podczas tego święta filmowej różnorodności opowiedziały nam Alicja Myśliwiec i Małgorzata Szumowska.

  Wielkimi krokami zbliża się 10. edycja festiwalu NETIA OFF CAMERA. Po raz pierwszy przewodniczącą jury będzie kobieta - Agnieszka Holland! O tym kogo jeszcze zobaczymy na festiwalu i jakie smaczki przygotowali organizatorzy z okazji 10-tych urodzin festiwalu opowiedzieli nam - Alicja Myśliwiec, rzeczniczka prasowa NETIA OFF CAMERA i Jan Ołdakowski, Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.

  Podczas 8. edycji festiwalu kina niezależnego PKO Off Camera widzowie będą mogli zobaczyć filmy, które opowiadają o kulisach branży modowej. Dlaczego postawiono na tę tematykę? Czy to będą głównie filmy dokumentalne? Kto się w nich pojawi - tylko projektanci i modelki, czy ktoś jeszcze? O tym w Dzień Dobry TVN rzecznik prasowy festiwalu Alicja Myśliwiec i projektant mody Dawid Woliński.