aleksandra hamkało

  aleksandra hamkało

  Aleksandra Hamkało po raz drugi została mamą. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów, że właśnie na świat przyszło jej drugie dziecko.

  Aleksandra Hamkało podzieliła się radosną nowiną. Na swojego Instagramie wstawiła subtelne zdjęcie, które jednocześnie stało się ogłoszeniem o ciąży. Córeczka aktorki, Jagna, czeka na siostrzyczkę lub braciszka.

  Profilaktyka badań, w szczególności u kobiet, jest bardzo ważna. Jak o swoje zdrowie dba Paulina Chruściel? Aktorka wyznała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że kiedyś zdrowie było dla niej najmniej istotną kwestią. Dlaczego? Czy w jej domu rodzinnym mówiło się o tym, jak ważna jest profilaktyka badań? A co o badaniach i więzi międzypokoleniowej powiedziała Aleksandra Hamkało?

  Stylizacje Aleksandry Hamkało często budzą kontrowersje. Dlaczego? O swoich ulubionych modowych wcieleniach aktorka opowiedziała stylistce Alicji Napiórkowskiej. Czym jest dla niej strój? Czy w swojej szafie ma dużo ubrań? Gdzie najczęściej robi zakupy?

  27 lutego na ekrany kin wejdzie "Disco Polo". Do kogo skierowany jest ten film i czy Aleksandra Hamkało i Mariusz Drężek, występujący w tej produkcji, słuchali muzyki disco polo?

  Zacznij niedzielę z Dzień Dobry TVN, a w programie: w Waszyngtonie – z wizytą u Marcina Gortata. Co i kto… oprócz treningów zajmuje czas Mistrzowi? Następnie: W naszej kuchni - dawno niewidziana Weronika Marczuk. A na naszym czacie Edyta Herbuś - o wrażeniach z artystycznej podróży do Nowego Jorku. A na koniec: jest moc i magia! Aleksandra Hamkało i Mariusz Drężek w rytmie… disco polo! Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  Wczoraj na premierze filmu "Ziarno Prawdy", na podstawie książki Zygmunta Miłoszewskiego, oczy i obiektywy wszystkich były skierowane na Aleksandrę Hamaklo. Jej sukienka z odkrytymi plecami, przysłoniętymi seksowną koronką, zrobiła furorę. Nieco mroczna i seksowna. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska także była na premierze filmu i rozmawiała z Olą o tym, kto jest mistrzem, a czyją ona muzą.

  Ma 19 lat, śpiewa i prowadzi bloga. Ma też kilkadziesiąt tysięcy fanów na Facebooku, a jej kanał na YouTube obejrzało już ponad 2 miliony osób. Kim jest "Saszan"? Oto historia nastolatki z czerwonymi włosami, która udowadnia, że karierę muzyczną można zrobić bez znajomości i pomocy wielkich wytwórni muzycznych. Czy to prawda, że inspiruje się Rihanną? Roksana "Saszan" Pindor była gościem Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie wykonała piosenkę "Świat Jest Nasz". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Czy filmy rzeczywiście mogą być traktowane jako swoista psychoterapia? Do jakich filmów najczęściej wracają Beata Tyszkiewicz, Aleksandra Hamkało i Piotr Polk? Czy pomagają im one przebrnąć przez ciężkie życiowe momenty?