Ada Szulc

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Ada Szulc & Harmony Trejo - "Santa Claus is Coming". Jak Wam się podoba ich interpretacja tego utworu?

  Piosenkarka Ada Szulc na początku sierpnia została potrącona przez samochód. Jak doszło do wypadku i kto ponosi za niego winę? Jakich doznała obrażeń i jak się teraz czuje? Kto udzielił jej pomocy? Jak długo Ada Szulc nie chciała zobaczyć swojej twarzy po wypadu? Z Adą Szulc spotkała się w Krakowie dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. TO PIERWSZY WYWIAD Z ADĄ SZULC PO WYPADKU.

  "Ocean" to trzeci singiel promujący płytę "1000 miejsc" będącą projektem Ady Szulc i DJ Adamusa. Tym razem teledysk był nakręcony w przepięknej scenerii Islandii. Efekt jest... Sami zobaczcie jaki!

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Ada Szulc i premiera jej najnowszego teledysku. W programie także: Wychodzisz z pracy na papierosa? Uważaj! Możliwe, że za chwilę będziesz musiał rozliczać się z każdej minuty spędzonej "na dymku". Ponadto: jutro, 11 lutego, minie dokładnie dwadzieścia pięć lat, które Mariusz Trynkiewicz spędził w więzieniu. Czy wyjdzie na wolność? Zapraszamy jutro od 8.00.

  Co jest wyznacznikiem stylu Ady Szulc? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z wokalistką oraz z jej... szafą. Jakie kolory są ulubionymi kolorami Ady? Czy preferuję wygodę nad modę?

  Podobno świeczki były najdroższe, bo było ich aż 2000. Jutro zapraszamy na 2001 odcinek Dzień Dobry TVN. A na scenie Dzień Dobry Ada Szulc wykonała utwór grupy Queen "The Show Must Go On". Bo przedstawienie musi trwać!

  O swojej debiutanckiej płycie i trasie koncertowej, w przerwie czatu w Cafe TVN, z Bartoszem Węglarczykiem rozmawiała Ada Szulc.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, zupełnie odmieniona Ada razem z DJ-em Adamusem, wykonała utwór "Dokąd uciekam". Podoba Wam się?

  Kręci ich Woody Allen. Ich wspólny projekt przekroczył pół miliona odsłon w Internecie. Jakie recenzje krytyków muzycznych przyniesie nowy singiel Ady i DJ Adamusa? Czy Ada rzuciła studia dla muzyki? Gdzie kręcili teledysk? Tym razem zabiorą swoich fanów do Tokio. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, dokąd zmierza ich kariera.

  Na naszej scenie Ada Szulc, DJ Adamus i piosenka "1000 miejsc". Jak Wam się podoba?

  W kuchni Dzień Dobry TVN, kubańskie smaki, zaprezentowali nam dj Adamus i Ada Szulc. Dlaczego postanowili przygotować właśnie kubańskie dania i jak smakuje "stare ubranie"?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska podczas premiery filmu "Big Love" zapytała gwiazdy o to, czy i jak buntowały się w czasach swojej młodości? Zobacz, jakimi urwisami byli: Robert Gonera, Borys Szyc, Ada Szulc, Antek Pawlicki oraz Aleksandra Hamkało.

  Finalistka programu X Factor, Ada Szulc nagrywa swoją debiutancką płytę. Kiedy krążek pojawi się na półkach sklepowych? Już teraz, na scenie Dzień Dobry TVN, wykonała utwór Lenki „The Show”.

  Ada Szulc od połowy sierpnia pracowała nad swoją pierwszą płytą. Krążek powinien ukazać się niebawem. My odwiedziliśmy ją z kamerami na planie teledysku, a na scenie Dzień Dobry TVN finalistka "X Factor" wykonała piosenkę „Big love” z filmu o tym samym tytule. Jak oceniacie jej występ?