50 Cent

  50 Cent

  To była kolejna wizyta 50 Centa w Polsce. Dlaczego, kiedy pojawił się na lotnisku, zapadła niezręczna cisza? 50 Cent to nie tylko muzyk. Jest też producentem i aktorem. Pierwsze kroki, po wylądowaniu w naszym kraju, skierował właśnie do studia Dzień Dobry TVN. Był raczej małomówny. Ale... Zobaczcie sami!

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Patricię Kazadi. Piosenkara mówiła o kontrowersjach w programie "X Factor" i co spowodowało, że w jednym z odcinków nie zgodziła się z Ewą Farną. Kinga Rusin spytała również o jej wrażenia po spotkaniu z 50 Centem. Czy Patricia podała piosenkarzowi swój numer telefonu?

  Na przyjazd 50 Centa nie mógł się doczekać jego wielki fan PeKay. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Filipowi Chajzerowi powiedział, czego chętnie napiłby się ze swoim idolem, czy 50 Cent zareagował na jego wpis na Facebooku i, co by było gdyby PeKey urodził się w USA?

  Orzechy są bardzo wartościowe i warto je wprowadzić do swojej diety. Gość Dzień Dobry TVN 50 Cent nie może się bez nich obejść, dlatego też Maciej Szaciłło przygotował z okazji wizyty piosenkarza w naszym studio dania, w których główną rolę odgrywały właśnie orzechy: tajską sałatkę z tofu i roszponki, curry z nerkowcami, pilaw z pistacjami i orzechami nerkowca i domowej roboty czekoladki. Palce lizać!

  W Polsce jest po raz drugi. Co tym razem sprowadza go do Polski? Tylko nam opowiedział szczerze o gangach, narkotykach i swojej największej pasji - muzyce. 50 Cent, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział o swojej przeszłości, by przestrzec innych przed wkroczeniem na niewłaściwą drogę. Kto go odmienił? Ile kul go dosięgło, a ile ominęło? Jakie ma zdanie na temat "rymów dla rymów"? Jak wygląda rywalizacja pomiędzy raperami? Czy traktowanie kobiet w rapie to tylko poza?

  Tylko u nas: bez cenzury opowie o narkotykach, "gangsterce", nadużywaniu przemocy i swojej muzycznej drodze na szczyt. Bądźcie z nami już jutro od 8:00 lub przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej, by na żywo zobaczyć gwiazdę rapu. Zaprasza Was sam 50 Cent!

  Już w najbliższą środę na kanapach Dzień Dobry TVN zasiądzie 50 CENT - jeden z najpopularniejszych i najważniejszych hip-hopowców na świecie. Tylko u nas: bez cenzury opowie o narkotykach, "gangsterce", nadużywaniu przemocy i swojej muzycznej drodze na szczyt. Bądźcie z nami w środę od 8:00 lub przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej, by na żywo zobaczyć gwiazdę rapu. Zapraszamy! Nie możecie tego przegapić!