Wygląda jak lalka Barbie i wiedzie bajkowe życie w różowym domu. "Podchwyciłam ten styl jako nastolatka"

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Polska lalka Barbie o swoich przemianach
Polska lalka Barbie o swoich przemianach
Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa
Bracia, których łączy pasja do budowania
Bracia, których łączy pasja do budowania
Nieznana pasja Sławomira Łosowskiego
Nieznana pasja Sławomira Łosowskiego
 Połączyła ich miłość i pasja
Połączyła ich miłość i pasja
Koronka Szydełkowa to jej pasja życiowa - poprawione
Koronka Szydełkowa to jej pasja życiowa - poprawione
Ubrania w odcieniu soczystego różu, blond włosy, urzekający uśmiech - to połączenie, które z powodzeniem można uznać za wizytówkę Bruny Caroliny Peres. Brazylijska influencerka, w sieci znana jako Bruna Barbie, nie tylko upodobniła się do najsłynniejszej lalki świata, ale także zamieszkała w domu pełnym różowych akcentów. Naśladowczyni kultowej zabawki przekonuje, że od najmłodszych lat marzyła o takim życiu.

Brazylijska influencerka upodobniła się do lalki Barbie

Pierwsza lalka Barbie była dziełem amerykańskiej bizneswomen, Ruth Handler. Powstała w latach 50. XX wieku i szybko zawojowała świat dziecięcych zabawek. Okazuje się jednak, że nieprzeciętny urok popularnej lalki doceniają nie tylko maluchy. Bruna Carolina Peres postanowiła za wszelką cenę stać się jej żywą kopią.

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że brazylijska influencerka przyciąga uwagę charakterystycznym wyglądem. Długie blond włosy oraz różowe ubrania i dodatki to jej znak rozpoznawczy.

- Zawsze lubiłam Barbie. Od dziecka oglądałam i podziwiałam tę historię, ale dopiero jako nastolatka podchwyciłam ten styl - zdradziła Bruna Barbie w rozmowie z brytyjskim tabloidem "Daily Mail".

Bruna Barbie i jej różowy świat

Bruna Carolina Peres nie poprzestała na wprowadzeniu istotnych zmian w swoim wyglądzie. Influencerka zaaranżowała wnętrza swojej posiadłości w taki sposób, by przypominały domek dla lalek. Ściany i drzwi pokryła farbą w cukierkowym odcieniu, zainwestowała też w pasujące do nich meble i dodatki

- Uwielbiam kolor różowy - przyznała naśladowczyni lalki Barbie w szczerym wywiadzie.

Brazylijka podbiła serca milionów internautów. Niewykluczone, że grono jej obserwatorów zacznie rosnąć w jeszcze szybszym tempie po premierze filmu "Barbie" w reżyserii Grety Gerwig. Produkcja ma trafić na ekrany kin w lipcu tego roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Peter Dazeley/Getty Images/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości