Trik z piłeczką i małym torem przeszkód. Sprawdź, czy potrafisz trafić nią do kubeczka

Domowe izolowanie się sprzyja wymyślaniu nowych rozrywek, które nie wymagają dużych nakładów finansowych. Jedną z nich może być próba wrzucenia piłeczki do kubeczka. Proste? Pozory mylą.

Mistrzowski poziom

Niektórzy malują, inni szydełkują czy tworzą piękne haftowane dzieła – każdy na swój sposób stara się zagospodarować czas podczas domowego odosobnienia. Pewien użytkownik TikToka postanowił rozbudować zabawę z trafianiem piłeczki pingpongowej do kubeczka i z garnków oraz rondelków zbudował mały tor przeszkód. Piłeczka miała najpierw odbić się od naczyń i dopiero na koniec wylądować w miejscu swojego przeznaczenia. Na nagraniu widać, że rozrywka sprawiła dużo radości zaangażowanym w nią osobom, które osiągały znakomite wyniki. To trzeba zobaczyć.

Spróbuj tego sam

O powtórzenie wyczynu użytkownika TikToka pokusili się nawet prowadzący Dzień Dobry TVN. Kuchnia programu zmieniła się w mały tor przeszkód i po kolei Piotr Kraśko i Kinga Rusin starali się umieścić piłeczkę w małym rondelku tak, by najpierw odbiła się ona od innych naczyń. Trzeba przyznać, że poszło im naprawdę dobrze i mieli przy tym sporo zabawy. Także i ty możesz spróbować tej zabawy w domu.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości