Internetowa lekcja tańca Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. "Jedziemy bioderkami. Tył, w przód. Lekki bans"

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Dzień Dobry TVN
Czas, jaki zyskaliśmy na domowej kwarantannie, możemy spożytkować na wiele sposobów. Lekcja tańca przez internet? Czemu nie?! Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali w Dzień Dobry TVN, jak szybko nauczyć się kilku prostych kroków.

Roztańczone małżeństwo uczy kroków

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na parkiecie programu „Taniec z gwiazdami”. Razem założyli szkołę tańca, a ich kursy ukazywały się także na płytach DVD. W 2008 roku pobrali się. Teraz udowadniają, że czas spędzany na kwarantannie nie musi być nudny. Podczas połączenia ze studiem Dzień Dobry TVN pokazali kilka tanecznych kroków, których można nauczyć się także przez internet. W ich lekcji wzięli udział prowadzący program Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Kasia i Marcin w domu

Wiele osób traktuje odosobnienie jako zło konieczne. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel starają się jednak podchodzić do tego w innych sposób i pokazują swoje pozytywne nastawienie.

Staramy się jak najbardziej zatrzymać tę pozytywną energię w domu, bo jak będziemy uśmiechnięci, to ta kwarantanna zdecydowanie szybciej minie

- przyznała aktorka.

Razem pomagają dzieciom w lekcjach, które odbywają się on-line, ale też starają się spędzać ten czas kreatywnie. Swoją energią chcą zarażać innych, dlatego uruchomili specjalne internetowe lekcje tańca. Zachęcają również do zdyscyplinowania – tylko wtedy szybciej uda się opanować całą sytuację związaną z pandemią koronawirusa.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości