Bombki. Zobaczcie jakie będą modne w tym roku, a jakie w 2020

Gościem w studiu Dzień Dobry TVN był dziś Rafał Szymura - art director fabryki bombek z Jasła. Jakie będą tegoroczne "bombkowe" trendy, a co powiesimy na choinkach w 2020? Pan Rafał przyniósł też ze sobą kilka nietypowych projektów ozdób świątecznych, które przyjechały z nim prosto z Paryża.

Dom Świętego Mikołaja w Jaśle

Fabryka z Jasła od lat specjalizuje się w produkcji szklanych, tradycyjnie dmuchanych, ręcznie malowanych i dekorowanych bombek. Jest to rodzinna manufaktura, która działa od 1982. Rocznie produkują około miliona sztuk bombek, z których większość wysyłanych jest do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji i Włoch.

Rafał Szymura: Specjalizujemy się w ręcznej produkcji. Dmuchamy, dekorujemy. W firmie pracuje 60 utalentowanych dekoratorek. Jesteśmy takim domem św. Mikołaja w Polsce, w Jaśle. Przez cały rok nasza fabryka bombek produkuje bombki na cały świat.

Kreujemy świąteczne trendy

Jak powiedział w studiu Dzień Dobry TVN Rafał Szymura, fabryka bombek z Jasła nie tylko podąża za świątecznymi trendami, a wręcz je kreuje. Już w tegorocznej kolekcji firmy można znaleźć bombki w kolorach, które będą modne w roku 2020.

Dostajemy rekomendacje od instytutów wzorniczych na całym świecie. Dzięki temu możemy wyprzedzić boom, który będzie wchodził w kolejnych miesiącach i latach.

Autor: Bartłomiej Węgrzyn

podziel się:

Pozostałe wiadomości