Iga Świątek na Wimbledonie - o której godzinie mecz Polki z Petrą Martić?

Iga Świątek w finale Roland Garros. Co wiemy na temat jej przeciwniczki?
Iga Świątek w finale Roland Garros. Co wiemy na temat jej przeciwniczki?
Gratulacje dla Igi Świątek!
Iga Świątek prywatnie
7 lipca Iga Świątek będzie grała o awans do 4. rundy Wimbledonu. Jej rywalką jest Petra Martić. O której godzinie zaczyna się starcie liderki światowego rankingu WTA z Chorwatką? Sprawdź.

Iga Świątek na Wimbledonie - kiedy mecz?

Za Igą Świątek mecz z Lin Zhu (6:1 i 6:3) i Sarą Sorribes Tormo (6:2 oraz 6:0). Teraz przed polską tenisistką trudniejsza przeciwniczka - Chorwatka Petra Martić, znajdująca się na 29. miejscu rankingu WTA.

3. runda dla Igi Świątek w Wimbledonie odbędzie się w Londynie w piątek 7 lipca około godziny 17:30 lub później. Przed meczem liderki światowego rankingu będą miały miejsce spotkania Carlosa Alcaraza z Alexandre Mullerem i Andy'ego Murraya z Stefanosem Tsitsipasem.

Opóźnienie meczu Igi Świątek

Jak podaje portal eurosport.tvn24.pl Iga Świątek poczeka dłżej na swój mecz.

- W czwartek wieczorem organizatorzy postanowili jednak dokonać pewnej korekty. Mowa o dookoptowaniu na kort centralny pojedynku ulubieńca gospodarzy Andy'ego Murraya (40. ATP) z Stefanosem Tsitsipasem (5. ATP), który został przerwany z powodu późnej pory przy stanie 6:7 (3-7), 7:6 (7-2), 6:4 dla niżej notowanego z zawodników - podał portal.

Oznacza to, że mecz Igi prawdopodobnie opóźni się conajmniej o 30 minut - początku meczu należy spodziewać się nie wcześniej niż o 17:30.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.