Wszystko o butach podwyższających – funkcje i rodzaje

Autor:
Adrian
Adamczyk
Mężczyzna w brązowych butach. Obuwie. Buty podwyższające.

Buty podwyższające to propozycja dla niskich panów, którzy chcą wyglądać na nieco wyższych. Zapewniają komfort i wygodę podczas chodzenia. Jakie są rodzaje i kiedy warto je założyć?

Na rynku pojawiły się buty podwyższające dla panów, którzy cierpią z powodu niskiego wzrostu. Dzięki nim można "zyskać" nawet kilka centymetrów więcej wzrostu. Zobacz, kiedy okażą się przydatnym elementem ubioru.

Czym są buty podwyższające? 

Buty podwyższające dla mężczyzn to nietypowy rodzaj obuwia. Dzięki nim niscy panowie mogą poczuć się pewniej i bardziej komfortowo. Specjalna struktura pozwala na zyskanie kilku centymetrów wzrostu w zupełnie niewidoczny sposób.

Porady stylistki

Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowaDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Buty podwyższające wzrost nie mają wyższych obcasów. Podwyższenie w butach jest ukryte i nie widać tego z zewnątrz. To delikatna wkładka, najczęściej wykonana z korka, która nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia. Jednocześnie buty wyglądają naturalnie. Obuwie może być eleganckie lub sportowe, dlatego nie ma żadnych ograniczeń co do wyboru butów na konkretną okazję. Niscy mężczyźni mogą poczuć się lepiej np. na uroczystościach rodzinnych czy podczas publicznych wystąpień.

Buty podwyższające mogą okazać się niezbędne dla panów, którzy chcą zyskać smuklejszą sylwetkę, a także czuć się pewnie np. przy swojej partnerce. Obuwie jest jednocześnie bardzo komfortowe i nie ma właściwie żadnej różnicy pomiędzy tradycyjnymi a podwyższającymi butami męskimi. Buty podwyższające męskie sprawiają, że sylwetka jest wyprostowana i wydaje się zgrabniejsza.

Buty podwyższające są najczęściej wybierane przez mężczyzn, którzy różnią się wzrostem od swoich partnerek. Nie zawsze wybór tego rodzaju butów musi wiązać się ze szczególną okazją, jak ślub czy wesele. Jeśli mężczyzna ma niski wzrost, może zainwestować w kilka rodzajów butów, które będzie zakładał w zależności od okazji – od eleganckich, przez sportowe, na codziennych kończąc.

Buty podwyższające do pracy

Mężczyźni, którzy do tej pory czuli się mniej odważni podczas relacji służbowych, teraz mogą poczuć się lepiej. Dzięki butom podwyższającym mężczyzna wydaje się bardziej atrakcyjny i pewny siebie, co niezwykle liczy się podczas spotkań służbowych czy wystąpień publicznych. Buty podwyższające w eleganckim stylu będą pasować zarówno do garniturów, jak i klasycznych spodni oraz marynarki. Trik z butami podwyższającymi może okazać się świetnym sposobem na zyskanie nowych znajomości, partnerów biznesowych czy zrobienie wrażenia na kolacji służbowej. Kiedy kobiety ubierają na bankiet szpilki, mężczyzna może założyć buty podwyższające, dzięki którym poczuje się lepiej.

Buty podwyższające na co dzień

Jeśli preferujesz sportowy styl lub po prostu chcesz się poczuć komfortowo i męsko każdego dnia, postaw na obuwie sportowe. Buty podwyższające wzrost występują w wielu odmianach. Jednocześnie poczujesz pełną swobodę podczas ich noszenia. Buty podwyższające dla mężczyzn w sportowym wydaniu najczęściej mają gumową podeszwę, co jeszcze bardziej wpływa na wygodę podczas noszenia. Mogą być wykonane np. z nubuku, który dodatkowo łatwo się czyści. Dzięki nim mężczyzna może poczuć się atrakcyjnie i dobrze każdego dnia. Na rynku jest wiele dostępnych wzorów i odcieni, dlatego można pozwolić sobie na kilka par i noszenie ich w zależności od okazji. Buty podwyższające, które noszone są na co dzień, powodują, że mężczyzna przyzwyczaja się do poprawnie ułożonej sylwetki, plecy ma wyprostowane, a w dodatku czuje pełną wygodę.

Męskie buty podwyższające na ślub

Jednym z problemów, które często pojawiają się podczas organizacji ślubu jest różnica wzrostu między partnerami. Jeśli kobieta jest wyższa od swojego narzeczonego, nie może pozwolić sobie na wysokie szpilki. Płaska podeszwa nie wygląda jednak elegancko podczas tak ważnej uroczystości. Buty podwyższające dla panów mogą okazać się jedynym rozwiązaniem. Kilka centymetrów więcej sprawi, że para młoda będzie wyglądać perfekcyjnie. Mężczyźni nie muszą się obawiać o komfort podczas tańczenia czy intensywnego przemieszczania się podczas uroczystości. Wkładki są zaprojektowane w taki sposób, aby stopy były bezpieczne. Dzięki butom pan młody poczuje się lepiej, a panna młoda będzie mogła pozwolić sobie na założenie szpilek. Buty podwyższające, które dodają kilka centymetrów niskim panom, sprawią także, że para będzie atrakcyjnie prezentować się na zdjęciach ślubnych. To samo tyczy się par, które wybierają się na inną uroczystość, taką jak chrzciny czy wesele bliskich.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: You Chng Wng/EyeEm

Pozostałe wiadomości