Moda i Uroda

Nauczycielka blogerka. "W życiu można robić mnóstwo różnych, ciekawych rzeczy"

Moda i Uroda

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Natalia Górska
Nauczycielka blogerka
Dzień Dobry TVNNauczycielka blogerka

Oliwia Godlewska jest nauczycielką polskiego oraz blogerką modową. Z powodzeniem łączy te dwie funkcje, które dają jej ogromną satysfakcję. W szkole jest bardzo lubiana, a dzieci zachwycają się lekcjami z polonistką.

Oliwia Godlewska - nauczycielka i blogerka

Uczniowie o Oliwii Godlewskiej mówią, że jest "cudowna", ona zaś podkreśla, że praca w szkole daje jej mnóstwo satysfakcji. Dostaje od podopiecznych mnóstwo energii i choć czasami w nerwach myśli o zmianie pracy, to nie wyobraża sobie tego, jak by było bez prowadzenia lekcji.

- Pamiętam, że na rozmowie kwalifikacyjnej z moim ówczesnym dyrektorem powiedziałam, że ja jestem tu tylko na chwilę i ta chwila trwa do dzisiaj - opowiedziała Oliwia Godlewska. - Chociaż mówię czasami, że jestem zdenerwowana, że chciałabym coś zmienić, że może zostawię szkołę, ale w gruncie rzeczy ja tak naprawdę bardzo lubię uczyć. To jest praca, która daje mnóstwo satysfakcji - dodała.

Oliwia Godlewska nigdy nie miała wątpliwości, że połączy swoje dwie pasję - blogowanie i bycie nauczycielką. Z powodzeniem pomaga kobietom w kreowaniu ich wizerunku, a uczniom przekazuje niezbędną wiedzę.

- Nigdy nie miałam żadnych obaw w stosunku do tego, żeby łączyć moje pasje z pracą zawodową. Uwielbiam pracę z kolorami, analizę kolorystyczną. Moją drugą pasją jest wizaż, jest pomoc kobietom - powiedziała Godlewska.

Metamorfozy kobiet

Oliwia Godlewska podkreśla, że nie tylko zmienia wizerunek kobiet, ale również ich wnętrze. Jak mówi, jest to zmiana całości. Uczy stylu i komponowania stylizacji, ale również bycia pewną siebie kobietą.

- Jeżeli ktoś mówi, że nie szata zdobi człowieka, to jest to absolutnie mit, który obalam. Ubranie jest takim odbiciem nas samych tak naprawdę. Naszej osobowości, naszych zainteresowań, tego jacy jesteśmy

Stara się sprawić, aby kobiety miały w szafach więcej kolorów niż szary, czarny i biały. Według niej kolory oddziałują na nas, a kiedy jest ich więcej wpływają też na naszą pewność siebie. - W modzie trzeba być odważnym - podkreśla Oliwia Godlewska.

- Chciałabym żeby uczniowie w szkole widzieli, że w życiu można robić mnóstwo różnych, ciekawych rzeczy, bo życie jest pełne pasji - podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Natalia Górska

Pozostałe wiadomości