"Wiza na miłość. Dalsze losy 8". W 6. odcinku jedna z par zostanie zatrzymana przez uzbrojonych mężczyzn

"Wiza na miłość. Dalsze losy 8". Co się wydarzy w 6. odcinku?
"Wiza na miłość. Dalsze losy 8". Co się wydarzy w 6. odcinku?
"Wiza na miłość. Dalsze losy 8". Co się wydarzy w 6. odcinku?
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
W 6. odcinku programu "Wiza na miłość. Dalsze losy 8" Liz otrzymuje przykrą wiadomość, Mahmoud pakuje walizkę, Sophie opowiada o swoim życiu seksualnym, po trzech porodach Loren chce poddać się zabiegom medycyny estetycznej. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym epizodzie show TLC?

Co się wydarzy w 6. odcinku programu "Wiza na miłość. Dalsze losy 8"?

Liz ze łzami w oczach mówi producentom, że pokłócili się z Edem o zbyt pikantny makaron. Po sprzeczce Brown robi coś, czego narzeczona się nie spodziewa.

- Wczoraj zadzwonił do mnie urzędnik stanu cywilnego, mówiąc, że ślub został odwołany. Ed go odwołał i nic mi nie powiedział - żali się dziewczyna.

Brown informuje jedną ze swoich sióstr, że nie zamierza żenić się z Liz. Twierdzi, że narzeczona go nie szanuje i lepiej będzie jeśli ostatecznie się rozstaną. Czy zamierza przekazać tę decyzję niedoszłej żonie?

Mahmoud rozmawia z Julianem. Żali się, że Nicole celowo obraża jego religię i obyczaje ubierając się zbyt odważnie. Przyjaciel żony zapewnia go, że nosi się ona bardzo skromnie w porównaniu do innych kobiet w Los Angeles. Po rozmowie Egipcjanin wraca do domu i sięga po walizkę. To wywołuje u Nicole ogromny gniew. Każe wynosić się mężowi. Czy Mahmoud zdecyduje się opuścić żonę?

W 6 odcinku pojawia się jedna z ulubionych par widzów TLC - Loren i Alexei. Małżonkowie organizują dla najmłodszej pociechy pierwsze urodziny. Podczas imprezy Amerykanka informuje przyjaciółki, że zamierza poddać się operacji.

- Robię sobie remont. Robię to naturalnie. Tu mi odejmą, a tam mi dodadzą - mówi. - Robię sobie wyszczuplenie brzucha, odsysam sobie tłuszcz z podróbka, ramion, górnej i dolnej części pleców i ud. Część odessanego tłuszczu wszczepią mi w biust - dodaje.

Nie wszystkim podoba się ten pomysł. Kto najbardziej jest przeciwny zabiegowi?

6. odcinek programu "Wiza na miłość. Dalsze losy 8": wyzwiska i tajemnice

Sophie wraca do Roba. Mąż robi jej śniadanie z niespodzianką - w mozzarellę wtyka obrączkę. Brytyjka na początku nie jest tym zachwycona, ponieważ nie lubi sera. Ma też wątpliwości, czy biżuteria należy do niej. Co na to Rob?

Kae spotyka się z Sophie, by podpytać, jak układa się jej z mężem po powrocie do domu. Brytyjka przyznaje, że ich związek zmierza w dobrym kierunku, ale mają problemy w sypialni. Zdradza też swoją tajemnicę dotyczącą seksu z kobietami. Okazuje się, że nie powiedziała całej prawdy mężowi na temat swojej biseksualności.

Patrick Mendes i Thais Ramone lecą do Brazylii. Chłopak ma nadzieje, że nawiąże lepsze relacje z teściem. Podróż przebiega bez problemów. Po wylądowaniu dziewczyna niemal od razu dzwoni do ojca. Ten witając się z zięciem nazywa go "małym draniem". Jak zareaguje na to Patrick?

Emily i Kobe idą na drinka. Dziewczyna ma kilka pytań do męża, które pojawiły się w jej głowie po rozmowie z przyjacielem ukochanego. Chce wiedzieć, czy prawdą jest, że zaczął się z nią spotykać, kiedy miał dziewczynę w Kamerunie. Jak wybrnie z tego Kobe?

W drodze do parku Emily, jej rodzice i Kobe zostają zatrzymani przez mężczyzn z bronią. Okazuje się, że są to żołnierze stojący na punkcie kontrolnym.

- Co za stres - mówi ojciec dziewczyny. Dlaczego rodzina musiała się wylegitymować?

W tym samym odcinku Emily zaprasza przyjaciół męża do lokalu nocnego. Ma nadzieję, że dzięki temu spotkaniu poznają ją lepiej i zaakceptują. Niestety sprawy nie toczą się po jej myśli.

"Wiza na miłość. Dalsze losy" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Wiza na miłość. Dalsze losy" można oglądać na antenie TLC oraz na player.pl. Premierowe odcinki są emitowane w telewizji w każdy poniedziałek o godz. 20:00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: TLC

podziel się:

Pozostałe wiadomości